Uršula Kluková a Vlastimil Harapes: Těžká nehoda! Hercům šlo o život! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Uršula Kluková a Vlastimil Harapes: Těžká nehoda! Hercům šlo o život!

Kluková umírala strachy o život.
Kluková umírala strachy o život.  (Aha! – Marek Pátek, ara)

Naši přední herci Uršula Kluková (70) a Vlastimil Harapes (65) málem přišli o život! Jen o vlásek je minula těžká autonehoda, která se stala předevčírem na dálnici z Prahy do Litoměřic, kde se srazil kamion s osobním autem!

A to není všechno! Po hodině a půl čekání v koloně přišla další chvíle hrůzy! Vzduchem letělo auto z protisměru a jenom o pár centimetrů se jim vyhnulo…

Ve voze BMW jedoucím z Prahy směr Litoměřice seděl s Klukovou a Harapesem i herec Braňo Polák (38) a herečka Klára Jandová (32). Měli namířeno na představení v divadle v Litoměřicích.

„Najednou se před námi srazilo auto s kamionem. Byl to šok! Poté jsme museli čekat hodinu a půl na dálnici. Přijela sanitka, která jela velkou rychlostí v protisměru a náhle sejmula auto, které se obrátilo na střechu. Bylo to příšerné, protože to auto letělo přímo na nás!“ řekla Aha! Kluková, která se v hlase ještě klepala strachy.

Zato Harapes po cestě do Litoměřic odpočíval a probudila ho až otřesná rána. V tu chvíli si uvědomil, že mohl přijít o život. „Vypadalo to hrůzostrašně,“ dodal.

„Na 45. kilometru směr Litoměřice došlo opravdu k autonehodě. Po hodině a půl na zmíněném kilometru přišla další nehoda, ale v protisměru. Naštěstí všichni přežili,“ potvrdil nám mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek.

Na místě nehody musel zasahovat vrtulník, aby poraněné dostal do nejbližší nemocnice. „Byla to scéna jako z filmu. To auto letělo přímo na nás. V tu chvíli jsem nevěděl, co budu dělat! Říkal jsem si, jestli je to realita, či sen! Minulo nás to jen o kousíček. Naštěstí na nás dopadly jen kousky z toho auta,“ uvedl Braňo Polák na sociální síti.Přečtěte si
kecyvpeci
26. 2. 2012 • 14:45

...si z nas delate srandu ? U.K. vskutku neni nase "predni herecka: spise "zadni", kdyz biuuz, ok, vybnorne se na povel umií smat...a pan Harapes proslul, jak jiste vite, spise svymi "piskotky" , nez hereckym ´dilem´...ale holt kdyz je minula "tezka nehoda jen o vlasek", sup: a vyleteli v zebricku "nasich PREDNICH HERCU" malem az do oblak, coz? Zvednete uz konecne, redaktori, sve line, jiste jiz tucne zadnice ze sesli a ven na chodnik s vama : tam se vali temat, az vam to mily nebude! Okamzite posilam stiznost vasim p.t. sefum: tohle vam proste nezeru, jasny?(((

majojo
25. 2. 2012 • 16:05

to vytečkované slovo bylo zadel. Pro pochopení přikládám i obrázek (_!_) To jsem ale čuně, viďte vy čisté duše z AHA!

majojo
25. 2. 2012 • 16:04

Našee babička vyždycky říkávala: Kdyby byly v ***hi ryby, nemusely by být rybníky. Kdyby neumřeli mohli žít dodnes. Ringoši, žačnete už pro nás primitivy vydávat omalovánky. Vyjde to levněji.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.