Eva Pilarová (71) se vzpamatovává ze šoku: Zloději jí zničili dům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Eva Pilarová (71) se vzpamatovává ze šoku: Zloději jí zničili dům!

Když nedávno Eva Pilarová s partnerem Janem Kolomazníkem pózovali před svojí chalupou, ještě netušili, jak jim ji zloději zničí.
Když nedávno Eva Pilarová s partnerem Janem Kolomazníkem pózovali před svojí chalupou, ještě netušili, jak jim ji zloději zničí. (Aha! – Kateřina Kalibánová)

Královnu českého swingu Evu Pilarovou zasáhla voda téměř se stejnou razancí jako postižené právě probíhajících záplav na severu Čech! Její krásná a legendární historická chalupa na Českolipsku je totiž promáčená skrz naskrz, provlhlé stropy se prohýbají a zdivo sotva stojí! K paní Evě, která v pondělí oslavila 71. narozeniny, však vodní živel nepřitekl z rozvodněné řeky, ale z vlastní nádrže.

Co se na chalupě Evy Pilarové stalo? Za vše můžou zloději! „Vloupali se k nám do chaloupky lumpové. A my tam máme v podkroví čtyřsetlitrovou nádrž na vodu, kam čerpáme vodu ze studny. A manžel vždycky když je nádrž plná, musí zapnout jistič, aby se už žádná nečerpala,“ popisuje zpěvačka.

„Když se k nám vloupali, chtěli si rozsvítit, a místo toho vypnuli ten jistič. A právě proto několikrát celou chalupou protekla voda. Máme podmáčené všechny stěny. Ztratily se nám věci, které jsem celá léta hromadili, a co nevzali lupiči, zničila voda. Naštěstí jsme měli pojistku, takže nám něco pojišťovna už dala. Ale už teď vím, že to nestačí. Začali jsme totiž s opravami a částka na opravu už několikanásobně přesáhla tu, kterou nám uhradila pojišťovna. I za to jsme ale rádi,“ uznává nešťastná Pilarová.

„Teď musíme čekat na zimu, aby chaloupka zamrzla, uschla a možná na jaře příštího roku budeme moct začít seškrabávat zdi až na jádro a začít s rekonstrukcí. Naštěstí ale na chalupě nemusíme být a máme se kam vracet,“ říká Pilarová s tím, že hlavně své neštěstí nechce přirovnávat k obětem záplav na severu Čech.

„Nechtěla bych to přirovnávat, protože i když jsme přišli o dost věcí nejen kvůli lupičům, ale i vodě, oběti povodní jsou na tom mnohem, mnohem hůř. V myšlenkách jsem neustále s lidmi ze zasažených oblastí,“ dodává zpěvačka, v jejímž podmáčeném domě natáčel i štáb televize Prima pro chystanou reportáž v TOP STAR magazínu.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.