»Nadsamec« (26 cm) Dalibor Janda - Vydělával si obřím penisem!

PRAHA – Zpěvák Dalibor Janda (56) umí zužitkovat nejen svůj charakteristicky chraplavý hlas, ale i další své přednosti jak se patří! Ještě na vojně totiž prý se svým kamarádem vydělával peníze na sázkách o to, kolik jeho úd měří!
Zpěvák Dalibor Janda (56) umí zužitkovat nejen svůj charakteristicky chraplavý hlas, ale i další své přednosti jak se patří! Ještě na vojně totiž prý se svým kamarádem vydělával peníze na sázkách o to, kolik jeho úd měří!
„Jeho kamarád vždycky přišel do hospody a po chvilce se začal sázet s přítomnými štamgasty, že Daliborův penis je velký přes dvacet pět centimetrů. To mu ale nikdo nevěřil a všichni začali přihazovat,“ vzpomíná muž, který se jedné ze sázek kdysi zúčastnil. „Na tehdejší dobu to bylo vždycky veliké. Po chvilce vždy přijel Janda, vytáhl penis, zkasíroval peníze a se svým společníkem zase odjel. A nikomu ani nevadilo, že prohrál, protože tak velké mužství předtím nikdo neviděl,“ pokračuje svědek netradiční společenské hry.
Idol žen a Zlatý slavík osmdesátých let Janda si ale na podobný příběh nepamatuje. „Nikdy jsem se s nikým nesázel, že mám velký penis. A rozhodně si nemyslím, že je nějak obrovský. Vždyť má 26 centimetrů. Je to normální délka,“ sdělil deníku Aha! skromně zpěvák.