X Factor: Zmatky v zákulisí! Krádeže, bordel a protekce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

X Factor: Zmatky v zákulisí! Krádeže, bordel a protekce!

V zákulisí se spekuluje, že sexy soutěžící Kamila Nývltová má prý nadstandardní vztahy s porotcem Ondřejem Soukupem.
V zákulisí se spekuluje, že sexy soutěžící Kamila Nývltová má prý nadstandardní vztahy s porotcem Ondřejem Soukupem. (Aha! – Kateřina Kalibánová, Marek Pátek)

PRAHA – Zmatky v zákulisí! Finále nejnákladnější české reality show X Factor se pomalu, ale jistě bortí. Náladu organizátorům ztrpčují krádeže, bordel na hotelu, i obavy ohledně »kamarádkšeftů«. Poslední vypadlice Anička Ungrová (16) tak může být ráda, že je z pěveckého kolotoče venku.

To, co se děje v zákulisí soutěže X Factor, opravdu nahání husí kůži! Naposledy se štáb otřásl v základech, když někdo během zkoušky ukradl peněženku soutěžícímu ze skupiny All X Lukáši Kantorovi. „Během zkoušky tu moc lidí není, navíc je tu početná ochranka,“ kroutí nechápavě hlavou lidé ze štábu. „Byl sepsán protokol o krádeži, žádné nové informace k případu ale nemáme,“ řekl nám včera mluvčí soutěže Adam Kotalík.

To ale není všechno. Rozhýření soutěžící ze SuperStar jsou proti »Factorákům« jako krotcí beránci. Nedávno se totiž kvůli nočnímu mejdanu musel z hotelu Mövenpick odstěhovat Ondřej Ruml, který se jel raději vyspat domů. „Byl tam neuvěřitelný rámus,“ glosoval Ruml. „Už se nic takového dít nebude. Ale Ondra je stejně Pražák, takže mu to tak nevadilo,“ zlehčuje situaci Kotalík.

A jako by průšvihy nestačily, zákulisím se šíří spekulace o nadstandardním vztahu Ondřeje Soukupa a nejhezčí tvářičky soutěže, Kamile Nývltové. „Soukup totiž se strýcem Nývltové chodil na konzervatoř,“ prosáklo na veřejnost.

Oba však jakékoliv porušení pravidel odmítají. Anička Ungrová tak nejspíše může být ráda, že po »Noci zlomených srdcí« ze soutěže v neděli večer vypadla. Kdo ví, jak by na ni atmosféra plná hluku, krádeží a zákulisních handlíků působila.

Co se děje v zákulisí?

● Ondra Ruml kvůli hluku utekl z hotelu
● Jednoho ze soutěžících X Factoru okradli přímo ve vysílacím studiu
● Spekuluje se, že Nývltová má u Ondřeje Soukupa protekci.

Nejlepší hlášky večera

Soukup na All X: „Vy vypadáte jako zhulený německý turisti.“
Soukup na Nývltovou: „Vy máte takový hlas, že můžete na lince bezpečí uklidňovat psychicky labilní jedince.“
Osvaldová na Gránského účes: „Davide, vy jste se vlasama otřel o omítku, ne?“

22.4.2008

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.