Dolly Buster ve vážném stavu v nemocnici: Kolaps v Thajsku
Návrat pornoherečky Dolly Buster (56) před televizní kamery zkomplikovaly vážné zdravotní potíže. Během natáčení nové reality show v Thajsku se jí udělalo nevolno a skončila v nemocnici – podle německých médií dokonce na jednotce intenzivní péče.
Někdejší hvězda filmů pro dospělé se po delší době chystala na televizní comeback. Místo návratu na obrazovky ale přišel nečekaný kolaps. Během natáčení pořadu Villa der Versuchung v Thajsku musela být podle deníku Bild urychleně převezena do nemocnice. Podle informací německého deníku se její zdravotní stav natolik zhoršil, že byla dočasně hospitalizována na jednotce intenzivní péče. Po incidentu už se na natáčení nevrátila, píše deník čas.sk.
„Stěžovala si na nevolnost, možná kvůli extrémnímu horku, a musela být převezena do nemocnice,“ uvedl zdroj deníku Bild. Co přesně zdravotní komplikace způsobilo, zatím není jasné. Celý incident potvrdila i televize Sat 1, která pořad připravuje. Zároveň ale uklidňuje fanoušky, že není důvod k panice.
POPRASK 90: 15. výročí televizního pořadu Čápi s mákem
„Dolly Buster byla během natáčení pořadu Villa der Versuchung lékařsky ošetřena. Co přesně se stalo, uvidí diváci od srpna na kanálu Sat 1. Co ale můžeme prozradit už teď: Nikdo se nemusí obávat,“ uvedla televize pro deník Bild. Sama Dolly Buster se ke zdravotním komplikacím zatím nevyjádřila.
Reality show Villa der Versuchung (Vila pokušení) staví známé osobnosti do neobvyklé situace. Soutěžící žijí v luxusní vile vybavené pouze tím nejnutnějším, přičemž za jakýkoliv další komfort – od lepšího vybavení až po drobné výhody – musí platit z vlastní výhry. Každé euro, které během pobytu utratí, se totiž odečítá z celkové částky 250 tisíc eur (zhruba 6 milionů korun), o kterou na konci soutěží.














