Mareš vytočený do ruda! Kdo nahradí Hezuckého?
Moderátor Leoš Mareš (49) tvořil společně s Patrikem Hezuckým (†55) silnou dvojici v Ranní show Evropy 2. Nyní se řeší, kdo zaplní prázdné místo po Patrikovi. Pro Leoše to bude po téměř třiceti letech pořádný šok vysílat s někým jiným.
Evropa 2 řeší, co bude dál. Smrt Patrika Hezuckého všemi otřásla, nejvíce rozhozený je právě jeho věrný parťák a přítel Leoš Mareš, který momentálně Ranní show vysílá jen s Kateřinou Říhovou. V jednom z dílů už nastal jeden karambol, který Mareše doslova rozzuřil. Říhová během vysílání zjistila, že z oficiálních stránek Evropy 2 byla odstraněna Patrikova fotka.
Odchod Leoše Mareše z pohřbu Patrika Hezuckého (†55)
„To nemyslíš vážně, to je chyba. Počkej, oni ho jako vyndali?“ pronesl nevěřícně Mareš do éteru. „Kdo to udělal bez jakékoliv konzultace se mnou? Já to potřebuji vědět, kdo to rozhodl?“ pokračoval. Nakonec docílil toho, že fotka Hezuckého byla navrácena, ale stálo ho to hodně úsilí.
Dále se v rádiu řeší, kdo usedne po Leošově boku. I když je Mareš špičkový moderátor, na legraci v Ranní show jsou potřeba dva. Na seznamu je například Pavel Cejnar nebo Miloš Pokorný, který měl k Patrikovi také velmi blízko. Natáčeli spolu dokonce i podcast Lepší už to nebude. Ve hře jsou ale i kandidáti z jiných rádií, padlo i jméno Lukáše Pavláska z Rádia Blaník. Těžko ale říct, po kom Evropa 2 nakonec sáhne.
Před pohřbem Patrika Hezuckého - Leoš Mareš a kolegové z Evropy 2





