Hvězdy StarDance Hes a Bartuněk Hrstková: Žhavá akrobacie!

Všem se tajil dech! Doslova akrobatické kousky totiž provedli v rámci projektu Kino bez bariér na Mlýnské kolonádě ve Varech úřadující vítězové tanečního parketu Oskar Hes (26) a Kateřina Bartuněk Hrstková (38).
První kousek provedli tanečníci ze Sportovního klubu vozíčkářů Praha, a pak už na kolonádě dováděli sami dva. Pořádně žhavý tanec sledovala zhruba stovka přihlížejících. Oskar si s Kateřinou doslova pohazoval a leckdy na jeho tváři bylo vidět, že to vyšlo jen tak tak. Je jasné, že páreček nic ze StarDance která proběhla loni na konci roku, nezapomněl.
Zlatý Oskar Hes po StarDance: "Dám si pivo a prasárničku! Třeba burger"
Jako s míčkem
Když předvedli choreografie, které mají už nacvičené z taneční show České televize, bylo se na co dívat. Oskar si s Kateřinou pohazoval jako s tenisovým míčkem. Jednou byla hlavou dole, pak zase nahoře... Za její neskutečné kousky by se nemusela stydět žádná akrobatka.
Budou pokračovat
Vítězové poslední série StarDance přitom nebudou chybět ani na blížící se StarDance Tour, kde zatancuje 10 slavných tanečních párů soutěže. Hes přitom navíc plánuje oživit podzimní turné svými pověstnými vtípky, kterými bavil diváky už během svého působení ve StarDance.
Módní policie z Varů
„Určitě bychom chtěli na tuto naši úspěšnou sérii navázat. Přijde nám to jako dobrá příležitost, lidé na to čekají. A prostor, který tam pro to je, je veliký,“ svěřil natěšený Oskar pro iDnes.cz.