Bohdalové přispěchali na pomoc pořadatelé: Nevzala si léky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Bohdalové přispěchali na pomoc pořadatelé: Nevzala si léky!

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová (Blesk:CNC / Pavel Machan)

: K velmi kuriózní situaci došlo na premiéře filmu Svatá s Jiřinou Bohdalovou (93) v hlavní roli. Herečce totiž na pódiu kina Lucerna neustále zvonil mobil. Až po několika minutách zjistila, co se vlastně děje a celý sál vybuchl smíchy.

Když ve čtvrtek večer nastoupila do kina delegace režiséra Jiřího Stracha (50) a představovala významným hostům a novinářům nový film, který zítra ve 20:10 odvysílá ČT1, hodně nahlas začal zvonit mobil. Nikdo se ale k němu neměl. Až po chvíli Bohdalová zjistila, že zvonění se ozývá z její kabelky.

Kdo volá?

Herečka neváhala za hurónského smíchu do telefonu říct: „Pane Bože, kdo volá?“ Jenže on zvonil dál. „Jéé, budík! Ježiši, já si nevzala prášek,“ prohlásila a všechny hosty totálně zbořila. Pořadatelé promptně přispěchali se sklenicí vody a herečka si tabletku zobla rovnou před lidmi. „Tak a můžu fungovat dál!“ smála se stále vitální Jiřinka.

Video: Jiřina Bohdalová na křtu knihy Spiknuti pěla písně dokola

Video se připravuje ...

Dárek od ředitele

Velkou poklonu vysekl Bohdalové přímo na pódiu generální ředitel ČT Jan Souček (49). Ocenil její mimořádně herectví a předal jí ze svého archivu zasklenou fotografii, jak Jiřina čepuje pivo přímo ze sudu. Ke snímku připsal dodatečně přání k jejím nedávným narozeninám: „Zdraví, štěstí a další fantastické role. Vše nejlepší k narozeninám vám za sebe i za Českou televizi přeje Honza Souček!“

Hosty zvala sama

Až na novináře a představitele České televize si všechny hosty na premiéru pozvala herečka sama. Ze Slovenska přijeli její kamarádi, herečka Emília Vášáryová (81) a Milan Kňažko (78). „Co ten Fico? Je to strašný,“ ptala se jich hned po příchodu Bohdalová na střelbu na slovenského premiéra. „Tady přijdete na jiné myšlenky...“ konejšila je.

Bohdalová na přemiéře filmu Svatá: Dostala záhon!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.