Mise nový domov: Rozvádějící se Vítová ukázala, kde žije s dětmi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Mise nový domov: Rozvádějící se Vítová ukázala, kde žije s dětmi

Moderátorka Iveta Vítová si zařizuje byt, ve kterém bydlí jen s dětmi po rozchodu s manželem.
Moderátorka Iveta Vítová si zařizuje byt, ve kterém bydlí jen s dětmi po rozchodu s manželem. (Instagram)

Moderátorka Iveta Vítová (39) zažila turbulentní rok. Poté, co se provalil vztah jejího manžela s dcerou Vladimíra Kratiny (70), rozhodně neměla na růžích ustláno. Další rána přišla, když zjistila, že se musí odstěhovat ze společného domu. Nyní se ale karty obrátily. 

V životě krásné moderátorky Ivety Vítové se blýsklo na lepší časy. Po bouřlivém rozchodu s Jaroslavem Vítem (45), který přesídlil do náruče Dominiky Kratinové (29), se postavila na vlastní nohy a vybudovala pro sebe a své dvě děti nový domov, s čímž se pochlubila na sociálních sítích. 

Iveta Vítová vyhublá na kost! Nejsem anorektička, tvrdí

Video se připravuje ...

Pro sebe, Anetku (9) a Matěje (1) koupila pražský byt. Obě děti v něm mají svůj pokojíček, přičemž ten Anetčin Vítová vyladila do její oblíbené růžové barvy. V záběru nechala bývalá miss nahlédnout i do obývacího pokoje, tomu vévodí bílý lesklý nábytek a moderní šedé štuky. 

Nechybí už ani detaily, zejména pak záclony, které Iveta miluje. „Jsem záclonová. Pro někoho je to lapač prachu, pro mě to ale znamená útulný domov a pocit soukromí,“ prozradila pod jedním z příspěvků na Instagramu. 

Zoufalá Iveta Vítová: Kvůli rozvodu se nevrátí na Novu! Manžel se odstěhoval za jinou?

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.