Saudek má syna na Slovensku: Šla s ampulkou k lékaři! Co na to Pavlína? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Saudek má syna na Slovensku: Šla s ampulkou k lékaři! Co na to Pavlína?

Fotograf Jan Saudek
Fotograf Jan Saudek (Blesk:TONDA TRAN)

Fotograf Jan Saudek (87) neproslul jen krásnými snímky, ale zejména svými kontroverzními názory. Z jeho posledního vyjádření zůstává ale rozum stát. V lepším případě jej lze vnímat jako pokus o vtip, mnozí by se ale mohli domnívat, že už snad i mentální odchází...

„Mám na Slovensku syna,“ překvapil Saudek svým přiznáním. „Je to z umělého oplodnění. Měla nejvyšší čas. Šla s ampulkou k lékaři. Já jsem každý večer ožralý, neschopný se do té dívky udělat,“ upřesnil ještě něco, co už možná nepotřeboval nikdo vědět.

Další covid ve Stardance a ČT mlčí! A Saudek má ročního syna, kterého neviděl

Video se připravuje ...

Ještě více zarážející je reakce jeho aktuální, v pořadí již čtvrté manželky, Pavlíny Saudkové Hodkové (42).„Já jsem jim při tom nesvítila, já jsem u toho nebyla,“ řekla podle webu Báječná žena zjevně pobavená rozptylem spermatu svého manžela. „Ale vlastně co. Díky za každý nový život. Hlavně ať je dítě šťastné. Tak jako jsou naše děti se svým otcem. Pro nás se přece nic nezměnilo,“ zhodnotila “zcela standardní„ situaci. 

Plodný fotograf Jan Saudek (86): Nejnovějšího syna (1) nikdy neviděl! Další dítě nepopírá

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.