Kolečko proti vůli Vignerové: Historie se opakuje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. března 2023

Svátek slaví Marián, zítra Emanuel

Kolečko proti vůli Vignerové: Historie se opakuje!

Petr Kolečko a Aneta Vignerová už netvoří pár. Nově je scénárista ve vztahu s Denisou Nesvačilovou.
Petr Kolečko a Aneta Vignerová už netvoří pár. Nově je scénárista ve vztahu s Denisou Nesvačilovou. (archiv Blesku)

Rozchod je v současné době pro modelku Anetu Vignerovou (34) bolestivým tématem. Vztah se scénáristou Petrem Kolečkem (38) sice před rozchodem nepopisovala jako idylický, byla ovšem ochotna za něj bojovat pro dobro syna. Úspěšný scénárista, z jehož pera vzešly seriály MOST! či novinka Pálava, si ale vztahové trable vyřešil po svém – novým vztahem.

Zatímco Aneta chtěla rodinu zachovat, Petr již měl dávno jasno. „Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní," okomentoval scénárista rozchod pro deník Blesk.

Nesvačilová o vztahu s Kolečkem a o Vignerové: Překvapivá slova!

Video se připravuje ...

Že si ránu v podobě skřípajícího vztahu léčil vztahem novým, se mnohým nejeví jako nejlepší řešení. Podobný názor na to má i psycholog Jeroným Klimeš. „To jsou ti chlapi, kteří když jsou nespokojení ve vztahu, tak to řeší změnou »lokálu«. Pokud mu je 38 let, tak vidíme, že to za tu dobu stačil otočit několikrát,“ myslí si psycholog.

Zachránit vztah, ze kterého vzešel syn Jiřík, nebyla evidentně pro Petra Kolečka možnost. Rozhodně se ale nejedná o ojedinělý případ, kdy muž klade důraz na své osobní priority, jak konstatoval psycholog pro server ŽivotvČesku.cz. „Je zjevné, že vztah, i když jsou v něm děti, nebere jako závazek, který je potřeba dotáhnout do konce, to je hlavní problém. Tihle muži vždy ten projekt načnou a pak ho nejsou schopni dotáhnout do konce. To znamená, že věrnost neberou jako nějakou hodnotu, druhá varianta je, že když jsou nespokojení, tak změní »lokál«," uvedl Jeroným Klimeš.

Denisa Nesvačilová: Mně se líbí v Čechách a líbí se mi Češi

Video se připravuje ...

Vyvstává tak otázka, zda i vztah s herečkou Denisou Nesvačilovou (31) není pouze dočasným zakotvením. Ostatně ani Vignerová nebyla první ženou, s níž scénárista počal své v pořadí třetí dítě, aby po pár letech vztahu odešel. Podobně tomu bylo i v jeho předchozím manželství, díky němuž se stal tatínkem prvních dvou synů.Přečtěte si
Václav Horak
11. 9. 2022 • 11:38

Každý si může vybrat, jestli se pár let bude trápit s partnerem (partnerkou)a zůstane věrný dětem, nebo si půjde za vlastním štěstím a až děti dospějí, bude trpět jejich neúspěchy v životě, protože správnému jednání s partnerem se dítě nejlíp naučí na příkladu rodičů. Mám na mysli funkční rodinu. Pokud oba rodiče žijí spolu, děti prominou i to, že jim to ne vždy klape. Pan Kolečko je příkladem nedospělosti a nezodpovědnosti.

fany22
10. 9. 2022 • 05:54

“Leze do cizího plechu”… Vy z toho ale máte panickou hrůzu, že?
V hereckém prostřední je víc příležitostí, a taky tady dochází k nevěrám ještě častěji, než v běžném světě. Ale zase jen kvůli každé návštěvě “cizího plechu” se muži neodhodlají z původního vztahu odejít.
Zkuste zapracovat na tom svém vidění : černá a bílá! A na té své mstivosti a zlomyslnosti!
A na čem vlastně krachnul Anetě předchozí (četla jsem, že velmi konfliktní) vztah?
A proč vlastně skončilo Kolečkovo první manželství?
Kvůli Anetě nebo z jiného důvodu? Víme to nebo hned upalujeme?

fany22
10. 9. 2022 • 05:36

To docela dobře možné, ale taky je k úvaze, proč se ty holky kolem třicítky přisajou na dobře situovaného muže, po pár týdnech vztahu, ačkoliv se vůbec neznají ! se nechají oplodnit (často jim selže antikoncepce), a pak už se jenom diví, že se pohádka nekoná.
Úplně jsem strnula, když jedna taková vysvětlila, že přece si ho nenechá utéct. To jest nechat to na jeho vůli, jestli by si vzal dobrovolně, jí nevoní.
A když k tomu přičtu vysoké sebevědomí a nároky, nezájem dnešních holek o udržování domácího krbu, neštěstí je hotové.
Jinak tyto dva vůbec neznám, stejně jako vy ostatní.

prochaskanamoste
9. 9. 2022 • 23:06

S psychologem souhlas. Kolečko není partner, muž, o kterého se může žena opřít. Do správného muže mu toho hodně chybí a to nemluvím o vzhledu. Podobní muži, cestovatelé od jedné k druhé, všude nechají ženě na krku dítě, se ve stáří diví, že se s nimi nikdo z dětí nechce patlat a strčí ho do důchoďáku. Misto, aby s ženou řešil problémy,které jsou v každém vztahu, tak leze do cizího pelechu-jak zpívá Kocáb, s cizí ženou v cizím pokoji. Noce jsou při filmování dlouhé, musí se zabavit a slečen ochotných je vždycky dost.

Uživatel_5587136
9. 9. 2022 • 22:53

A co kdyby to byly dvojčata, to by po něm zbylo 5 opuštěných dětí

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.