Decastelo v slzách! Kudla do zad od Reného | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. července 2022

Dnes je Den upálení mistra Jana Husa, zítra Bohuslava

Decastelo v slzách! Kudla do zad od Reného

René Decastelo dal své milence Evě prsten
René Decastelo dal své milence Evě prsten (instagram.com)

Sotva se rozneslo, že se Eva Decastelo (43) s manželem Reném (48) po 13 letech manželství rozešli, moderátorka a herečka teď musí čelit další životní ráně. Rozvodové papíry ještě ani nejsou na stole a scénárista už stihl svou novou partnerku, ragbistku Evou Korniovou (41), požádat o ruku!

Na tuhle dovolenou Reného Decastela jen tak nezapomene ani jeho současná partnerka, ani jeho stále ještě manželka Eva. Nikdo ze zmíněných nemluví o delším vztahu, který by měl zasáhnout do manželství, zásnuby tak zřejmě nikdo nečekal.

Eva Decastelo: Abych vypadala, musím si pomoci!

Video se připravuje ...

Zpráva pochopitelně moderátorku a herečku zasáhla. Zmohla se jen na pár slov. „Viděla jsem to. Ale nemám, co bych k tomu řekla, to se musíte obrátit na Reného,“ prozradila serveru Expres.cz. Ačkoli by nyní měla sama tvořit nový pár s fotografem Tomášem Třeštíkem (44), tak bleskový spád událostí ze strany svého manžela nečekala.

Střelba v nemocnici v Třinci! V Berlíně vjelo auto do davu! A Decastelo se rozvádí

Video se připravuje ...Přečtěte si
rydlo
24. 6. 2022 • 11:25

Vždyť vykládala do bulváru, že se rozcházejí v pohodě, tak proč je v slzách? Snad nemyslela, že když se rozešli, že se skoro bývalý manžel na žádnou ženskou už ani nepodívá a bude žít v celibátu? A co manžel, ten by neměl být v slzách, když ona už má podle bulváru také nového chlapa?

Alva
24. 6. 2022 • 09:15

Pomlouvat Evu je smutné, má pěknou postavu, je štíhlá na rozdíl od paní, co vypadá jak .....

veselabublinka
23. 6. 2022 • 17:18

Evě stačí okurka a mrkev.

AHel
23. 6. 2022 • 17:15

tak rychle si oba našli nové protějšky, že to je divné, ten šoubussinec je tedy jedna velká střídající postel....každý jede na sebe, jsme tu jen jednou, ať si vlastní ratolesti myslí, co chtějí...ach jo!

kuromrd
23. 6. 2022 • 15:41

Jó taková ragbistka, to je něco lepšího, má páru a vydrží v posteli být dlouho čilá, kdepak, ta hubeňoučká Evička co má padesát kilo i s postelí to není nic na pořádný štreich, hned je to unavený a bolí tomu hlava, já to moc dobře znám, proto hubenou raději né.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.