Martina Navrátilová se pustila do MOV: Stojíte za ho*no! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. ledna 2022

Svátek slaví Milena, zítra Miloš

Martina Navrátilová se pustila do MOV: Stojíte za ho*no!

Martina Navrátilová se naštvala na šéfa Mezinárodního olympijského výboru Bacha
Martina Navrátilová se naštvala na šéfa Mezinárodního olympijského výboru Bacha (Koláž BLESKsport)

Jde vám jen o prachy, a proto Čínu kryjete. Tenisová legenda Martina Navrátilová (65) se ostře pustila do Mezinárodního olympijského výboru kvůli nezvěstné hvězdě Pcheng Šuaj (35)!

Čínská hráčka zmizela poté, co minulý měsíc na sociální síti obvinila bývalého komunistického pohlavára Čanga Kao-liho (75) ze sexuálního útoku. Od té doby byla Pcheng k vidění jen na obrazovkách státní televize, která prezentovala její snímky jako aktuální, a také na údajném videohovoru s prezidentem MOV Thomasem Bachem. Jenže když o stejný důkaz žádal šéf ženského tenisového okruhu WTA Steve Simon, přišlo jen ticho. To samozřejmě vzbudilo obavy, že MOV jde na ruku nedemokratické Číně, aby snad nedošlo k ohrožení zimních Her v Pekingu.

A stejně to cítí i Martina Navrátilová. „MOV stojí za ho*no, a klidně to tam napište!“ řekla v rozhovoru s americkými médii. „Pcheng je trojnásobná olympionička, ale přesto se za ni nepostaví, protože jim jde jen o Hry. Jde jim jen o prachy!“ rozzuřila se legenda bílého sportu. „Zato na WTA jsem moc hrdá, protože upřednostnilo principy před penězi. A to se už dneska moc nevidí,“ potěšilo Martinu, že WTA sebralo Číně všechny tenisové turnaje.

Proslov Krejčíkové, který dostal Navrátilovou: Díky za statečnost a naši svobodu!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.