Rozvod roku Česka! Manželka šéfa Alzy chce balík | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Rozvod roku Česka! Manželka šéfa Alzy chce balík

„Vždy jsem následovala své srdce a byla dostatečně drzá na to, abych dělala, co chci. Nejdůležitější je nebát se," tvrdí Lidija na webu Ženavzenu.cz.
„Vždy jsem následovala své srdce a byla dostatečně drzá na to, abych dělala, co chci. Nejdůležitější je nebát se," tvrdí Lidija na webu Ženavzenu.cz. (Info.cz)

Majitel Alza. cz Aleš Zavoral se rozvádí s manželkou Lidijí Zavoralovou, kterou si vzal v roce 2011 a mají spolu čtyři děti. Ve hře je veliký balík a tak půjde bezesporu o rozvodovou bitvu roku!

„Měl to být férový a pohodový rozvod bez nějakých bouřek. Alespoň tak jsem si to původně plánovala,“ svěřila se Lidija serveru INFO.cz. Klidný rozvod se prý ale rozhodně nekoná a tak si najala elitní právničku. Není divu, půjde vskutku o hodně! Manželka muže, který podle magazínu Forbes vlastní 18 miliard korun, požaduje 350 tisíc měsíčně jako výživné pro sebe a děti.

Nejdražší rozvody v historii! Bill Gates se rozvádí:

Video se připravuje ...

Detaily rozvodu missky Pavelkové: Střídavou péči rozhodně ne!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.