Kohoutová zpátky u maminky: Nahé hádky v kuchyni! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. března 2023

Svátek slaví Radek, zítra Leona

Kohoutová zpátky u maminky: Nahé hádky v kuchyni!

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová (profimedia.cz)

Kvůli rekonstrukci domu se Berenika Kohoutová (30) na nezbytně dlouhou dobu nastěhovala s partnerem a jejich roční dcerou Lolou do bytu své maminky, spisovatelky Ireny Obermannové (59). A hned provokuje smyslnými snímky z kuchyně!

Na dvou fotkách je jen v průsvitných růžových kalhotkách, jež dokonale odhalují její pozadí. „Myslím, že mezi krabicemi, přejížděním z jednoho bytu do druhého a zkoušením se určitě hodí něco takového, ne?“ okomentovala je herečka a zpěvačka hitu Dělám stojky. Zepředu je naštěstí krajka, takže intimní partie zůstaly zahaleny, stejně jako její prsa, která si zakrývá pažemi.

Zato si nelze na jejím těle nevšimnout nápisu LÁSKA. „Ať nás LÁSKA, co mám vytetovanou na žebrech, provází při těch přesouvacích masakrech. Zatím se spíš furt hádáme, kdo co blbě zorganizoval,“ dodala Berenika s humorem sobě vlastním.

Herec Štěpnička odhalil tajemný vzkaz. A Berenika Kohoutová utajila porod

Video se připravuje ...

Kohoutová pojídá placentu! A Suchý v nemocnici prosí o odpuštění

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.