Bizarní diskuze poslance flákance a primáře Straky. A ta dohra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Bizarní diskuze poslance flákance a primáře Straky skončila knockoutem Volného

Primář Martin Straka z Chomutova se toho rozhodně nebojí. Nejen že se zúčastnil zoomové diskuze s partou posluhovačů poslance Volného, ale přímo panu "flákanci" vysvětlil, proč by si neměl přát prodělat covid. Když ho budeme parafrázovat, řekl Volnému, že je dost tlustej na to, aby ho covid klidně zabil. Když se náš jediný skutečný hrdina z diskuze konspirátorů odpojil, tahle partička ho začala pomlouvat. Úplně se vracíme do dětských let, kdy probíhaly podobné estrády tak možná na pískovišti. Více na Mall.tv s dnešních Síťovinách.

Martin Jirman, Marie Radostová, Lucie Macháčková a Petr Vojnar jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.