Návrat Sandokana po 45 letech... V hlavní roli sexidol Can Yaman! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. prosince 2023

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Návrat Sandokana po 45 letech... V hlavní roli sexidol Can Yaman!

Can Yaman
Can Yaman (foto Instagram Cana Yamana)

Pirát a veskrze kladný hrdina, exotický mužný typ. Sandokan, kdo by ho neznal? 55 let po premiéře televizního seriálu se tahle legenda vrací na scénu. A není pochyb o tom, že osloví i novou diváckou generaci, minimálně tu zastupující něžné pohlaví. Ztvární ho totiž turecký sexidol z telenovel Can Yaman (31).

Tureckého herce Cana Yamana dámám a dívkám jistě netřeba představovat. Do povědomí vstoupil před dvěma lety hlavní rolí v telenovele Zasněná láska (u nás ji vysílala Prima Love). Přesto se o tomto hezounkovi při troše pátrání dá najít mnoho zajímavostí... Tušili jste například, že Can je vystudovaný právník? A dokonce úspěšný! Po škole spoluzaložil advokátní kancelář se zaměřením na obchodní právo, psal i statě do odborných časopisů.

Jenže práce v kanclu a světě paragrafů, to nebylo pro něj. „Cítil jsem, že venku na mě čeká příležitost, otevírá se mi svět, zatímco já sedím za počítačem v obleku, a že mě to neskutečně vytáčí,“ prozradil Yaman v rozhovoru pro časopis Hello!. „Když mi dali roční dovolenou, odešel jsem a už se nevrátil. Příště mě kolegové viděli až v televizi.“ Zaplatil si lekce herectví a pak už to šlo ráz na ráz: v roce 2014 si ho všimli televizní producenti a obsadili ho do telenovely Příchuť lásky. Seriálů podobného ražení natočil v následujících letech ještě několik. Remake kultovního seriálu Sandokan má být jeho prvním neromantickým hereckým počinem. No, Cane, jsme moc zvědaví!

Více o Can Yamanovi se dočtete v tištěném vydání Nedělního Aha! Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.