Vnadná Bittnerová si zoufá! Ženská chlouba na odpis? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Vnadná Bittnerová si zoufá! Ženská chlouba na odpis?

Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová (Foto Aha! – Dana Kolářová)

Své prvorozené dcerky se dočkala až po čtyřicítce a jak prozradila pro Expres.cz, zamilovaná je jako nikdy. Jenže k přezdívce „česká Marylin“, jak byla dříve titulována, se už sama nejspíš nevrátí. Její tělo je prý v dezolátním stavu. Těhotenství a kojení mu dalo zabrat.

Nad svojí Betynkou se rozplývá: „Prožívám lásku nebeskou, jsem zamilovaná, jako jsem ještě nikdy nebyla. Já jsem se tak zamilovala do mé Betynky, že mám pocit, že prožívám opravdovou lásku až teď. To dítě je nejvíc. Její úsměv nebo když spí... Zírám na ni deset minut,“ přiznala, jak moc ji mateřství poznamenalo. 

Miluška Bittnerová rok po porodu dcery: Plastika břicha a prsou!

Video se připravuje ...

Velmi negativně pak po porodu dcerky vnímá svoje dříve tak komentované a obdivované křivky. „Jsem v dezolátním stavu. Potřebovala bych celou kompletní úpravu. To těhotenství, kojení tělo dost zhuntuje. Asi proto by se mělo rodit dřív, aby se to tělo dalo dohromady. Nejdřív jsem ale potřebovala vyřešit bolavá kolena. Ale přemýšlím o úpravě prsou a břicha. Ještě jsem o tom ale nemluvila s žádným odborníkem,“ uzavřela herečka téma pro citovaný web s tím, že zatím vše zůstává na bázi přání.

Rozhovor s Miluší Bittnerovou: 

Video se připravuje ...Přečtěte si
amgal
24. 11. 2020 • 09:44

Chudera, chtěla bych mít její starosti

rydlo
24. 11. 2020 • 01:13

Ewwa/ No, to si asi o sobě myslí jen ona a je to pro pravou Marylin urážka! Ale jinak je to „Marfuša” jak vyšitá, hlavně když se začne řehtat, ta by s tím řehotem mohla plašit myši!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.