Nechutné ponížení Lady Diany: Detaily z jejího života děsí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Nechutné ponížení Lady Diany: Detaily z jejího života děsí!

Princezna Diana
Princezna Diana (Profimedia.cz)

Tyto detaily ze života Lady Diany se neměly dostat na veřejnost! To, že princezna neprocházela v manželství zrovna růžovou zahradou, je známo již mnoho let. Některé děsivé skutečnosti však byly dlouho tutlány. Co vyšlo na povrch až po jejím skonu?

Před lety začala společnost Netflix vysílat veleúspěšný seriál Koruna o britské královské rodině. V poslední natočené sérii se konečně objeví i milovaná princezna Diana. Tvůrci seriálu chtěli divákům co nejvíce přiblížit skutečné vztahy mezi členy rodiny a také vylíčit jejich chování. Proto se nebáli ukázat i nechutné a zároveň děsivé detaily, a to zejména ze života maminky princů. Lady Diana totiž již od zasnoubení s princem Charlesem trpěla poruchou příjmu potravy, a tak ve scénách nechybí Dianino zvracení či přejídání.

50 věcí v životě princezny Diany, které nás fascinují dodnes

Video se připravuje ...

Proto se tvůrci Koruny, originální název The Crown, rozhodli diváky předem varovat. „Následující epizoda obsahuje scény s poruchou stravování, které by mohly diváky rozrušit,“ stojí podle pluska.sk na začátku třech dílů nové série. Diana tak dlouhé roky opravdu trpěla a ke svému tělu se nechovala zrovna uctivě.

Dokument o princezně Dianě

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.