Haciendy slavných jako místa duchů: Kam teď nesmí David, Bendová a další? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Haciendy slavných jako místa duchů: Kam teď nesmí David, Bendová a další?

Hvězdy a jejich luxusní druhé domovy.
Hvězdy a jejich luxusní druhé domovy. (Foto Instragram)

Za nemalé peníze si pořídili druhý domov v zahraničí. Michal David (59), Alice Bendová (46) a spol. by v nich rádi strávili léto jako každý rok. Jenže cesta do nich kvůli hrozbě koronaviru snad nikdy nebyla složitější.

Hana Zagorová (73) a Štefan Margita (63), Španělsko

Apartmán v Malaze

Manželské duo si pořídilo apartmán ve španělské Malaze. Bohužel právě země, do které se tak často a s oblibou vraceli, byla jednou z nejzasaženějších koronavirem. Hranice by se sice otevřít měly, ale oba nechtějí riskovat. Po tak dlouhé pauze se hlavně musí soustředit na práci. „Čtyři měsíce, přesně na den, bez práce. Každý den ještě koukám do diáře a říkám si: zítra mělo být Brno a pak Český Těšín, Frýdlant, taky Prostějov atd. No jo, všechno je přeložený, tak uvidíme,” smutní Hanka, která začala se Štefanem točit písničky na CD duetů. „Nemůžu se dočkat,“ nemá Hanka na odpočinek ani pomyšlení.

Herec Josef Vágner (29), Řecko

Vilka na Krétě 

Cestu mezi olivovníky pořád odkládá i Pepa Vágner, který má na jihu Kréty krásnou bílou vilku s modrými okenicemi. Protože na letišti je možnost, že by se nakazil koronavirem pořád vysoká, rozhodl se do malé rybářské vesnice Myrtos dojet autem. „Až nás tam pustí, tak chci určitě odjet. Poprvé ale máme v plánu vyrazit autem! Zatím je cesta hodně komplikovaná, tak ještě sledujeme, jak se to bude vyvíjet,“ řekl Aha!. Letos by neměl vynechat už jen kvůli údržbě domu, kterou za něj nikdo neudělá. Cena nemovitostí se na Krétě pohybuje od pěti milionů a může se vyšplhat až k desítkám milionů. Byla by škoda nechat ho zpustnout.

Šedesátiny Michala Davida: Jak je oslaví a proč nebude Diskopříběh 3?

Video se připravuje ...

Zpěvák Michal David (59), Kanárské ostrovy

Luxusní vila na Tenerife

I on si kvůli karanténě letos zatím svou »chajdu« na Tenerife vůbec neužil. Dva koncerty k 60. narozeninám navíc musel v O₂ areně přeložit z června na konec září a tím je jeho život limitován. Hned potom chce okamžitě »uletět« na »svůj ostrov«. I za cenu, že by tam měl v případě druhé vlny pandemie koronaviru uvíznout na dlouhé týdny. „Tak se nedá nic dělat. Prožil jsem karanténu v Čechách, prožiju ji ve Španělsku,“ míní Michal, který v domě nad mořem má i svůj bunkr.

Hudební boss František Janeček (75), USA

Letovisko na Floridě

Majetný producent, který v Česku vlastní 13 bytů, se teď vzpamatovává z dvojnásobné zrady. Expartnerka Tereza Mátlová (44) si po rozchodu s ním začala s ředitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem (51), a jak si posléze uvědomil, těsně předtím na ni přepsal jednu ze svých dvou vil v Dominikánské republice. Letos se ale zřejmě nepodívá ani do ní, ani do té své... A možná ani do letoviska na Floridě. Protože počty nakažených za oceánem trhaly rekordy. A dost mozná teď nemá ani dovolenkovou náladu.

Herečka Alice Bendová (46)

Hacienda na Tenerife

Ještě v únoru své božské křivky Alice vystavovala na pláži na Tenerife, kde vlastní apartmán. Pak se ale jen tak tak stihla vrátit do Česka, kde už se začal šířit koronavirus. Do svého druhého domova se samozřejmě časem chtěla zase vrátit. Ale i když měla nakoupené letenky na půl roku dopředu, a dokonce počítala s třítýdenní dovolenou o prázdninách, tak musela plány změnit. „Letos budu ráda, když se tam dostanu alespoň na týden, nabrala jsem si hodně práce i přes léto, a hlavně doufáme, že situace bude lepší a lepší ohledně pandemie korony,“ dodala Bendová.

Michal David: Doufám, že Karel Svoboda se na nás kouká zeshora

Video se připravuje ...Přečtěte si
mbmb
29. 6. 2020 • 18:39

Kdo by tušil že přijde taková pohroma! Připomíná to jiný virus - socik ! Ukradl nám kus života s dolozkami i celním prohlášení,nyní testy atd. A jde především aby prodali covid očkování ,roušky a byli ještě bohatsi

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.