Marií od Růžičky cloumají emoce: Přestali jsme fungovat v rodině | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 22. června 2024

Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka

Marií od Růžičky cloumají emoce: Přestali jsme fungovat v rodině

Marie Růžičková s Vladimírem Růžičkou
Marie Růžičková s Vladimírem Růžičkou (Facebook)

Koronavirus zasahuje do života celé planety, celebrity nevyjímaje. Sociální sítě ve velkém zaplavují vyjádření k této nemoci. Průchod svým emocím  dala také Marie Růžičková (31), manželka slavného českého hokejového kouče Vladimíra Růžičky (56). 

Koronavirus je poslední týdny tak frekventované téma, že je velmi těžké se mu vyhnout. Stejně jako jiné známé osobnosti, i Růžičková se na sociální síti Facebook podělila se svými fanoušky, jak epidemii vnímá právě ona. 

„Lidstvo dostalo přesně tu nemoc, jakou potřebovalo. Přestali jsme si vážit zdraví, a proto jsme dostali takovou nemoc, abychom si uvědomili, na čem nejvíc záleží. Přestali jsme si vážit přírody, a proto jsme dostali takovou nemoc, aby nám pobyt v ní byl vzácný. Přestali jsme fungovat v rodině, a proto nás tato nemoc zamkla do našich domovů, abychom se mohli znovu naučit fungovat jako rodina. Přestali jsme si vážit starých a nemocných, a proto nám byla dána tato nemoc, abychom si připomněli, jak jsou zranitelní,“ napsala dle webu Expres.cz.

„Přestali jsme si vážit zdravotníků a lékárníků, abychom zjistili, jak jsou nepostradatelní. Přestali jsme mít respekt k učitelům, a proto tato nemoc uzavřela naše školy, aby si rodiče mohli vyzkoušet sami roli učitelů,“ pokračuje.

Manželka hokejového kouče ve svém příspěvku narážela na fakt, že koronavirus vznikl kvůli tomu, že jsme vše začali brát jako samozřejmost.  „Mysleli jsme si, že si můžeme všechno koupit, být kdekoliv a s kýmkoli, a proto jsme dostali tento druh nemoci, abychom si uvědomili, že to není samozřejmost. Mamon nám zamotal hlavu, volný čas jsme trávili v nákupních centrech, proto nám je tato nemoc zavřela, abychom pochopili, že si štěstí koupit nemůžeme. Zaměřili jsme velkou pozornost na náš vzhled a porovnávání se navzájem, proto nám tato nemoc zakryla tváře, abychom pochopili, že tam naše krása není. Dostali jsme nemoc na míru. Asi jsme ji jako lidstvo už potřebovali,“ napsala na Facebooku Růžičková.

Na video s Marií Růžičkovou se můžete podívat zde:Přečtěte si
Uivatel_5415318
27. 3. 2020 • 15:51

www.GetMeets.Com - skvělé místo prо muže, kteří chtějí najít sеxuálního раrtnera

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.