Rozvodu Berenika Kohoutová nelituje: Logiku to má! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Rozvodu Berenika Kohoutová nelituje: Logiku to má!

Berenika Kohoutová na horách s utajovaným partnerem Kryštofem.
Berenika Kohoutová na horách s utajovaným partnerem Kryštofem. (Foto: Aparthotel Svatý Vavřinec)

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (29) dokázala v poměrně krátké době obrátit svůj život o sto osmdesát stupňů. Rozvedla se s exmanželem Taťány Wilhelmové (41), našla si novou lásku a za pár týdnů se stane maminkou. Jak říká, hezky se jí otevřely další dveře, tak jde dál.

O pohlaví svého prvorozeného dítěte má už herečka taky jasno. Bude to holčička. „Vlastně celoživotně jsem počítala s tím, že budu mít holku. A je zvláštní, že to tak dopadlo,“ svěřila se v rozhovoru pro časopis Maminka.

Zároveň se rozpovídala o tom, proč už se neohlíží zpět za nepovedeným manželstvím s Pavlem Čechákem, který byl o šestnáct let starší a dvě děti už měl. Věk partnera podle ní pro vztah důležitý není. Spíš jde o povahu konkrétního jedince. „Je to rozhodně o lidech. Ale velký rozdíl je v tom, že přítel nemá zatím vlastní děti a bývalý manžel měl už dvě. Já jsem sice jeho děti měla hrozně ráda a měli jsme všichni moc hezký vztah, ale je to prostě skvělý, když ten člověk nemá závazky a když s ním můžu ty věci prožít poprvé,“ uvědomuje si už nyní Berenika, která identitu nového partnera zatím tají. Jediné, co prozradila, je, že se jmenuje Kryštof a tentokrát je de facto hereččin vrstevník.

Na rozhovor s Berenikou Kohoutovou se můžete podívat zde: 

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.