Lucie Bílá je štěstím bez sebe: Jak je důležité míti Filipa | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Lucie Bílá je štěstím bez sebe: Jak je důležité míti Filipa

Lucie Bílá a Radek Filipi
Lucie Bílá a Radek Filipi (Instagram)

Konečně má opět důvod k širokému úsměvu! Za Lucií Bílou (53) přiletěl jediný syn, který žije dlouhodobě ve Francii. Zpěvačka je šťastná, že kromě Filipiho má zase Filipa!

„Zdá se mi to, nebo máme opravdu všichni tři stejný úsměv?“ ptá se Bílá pod vysmátou fotografií se svým »testosteronovým andělem« Radkem Filipim (35) a synem Filipem (24). Ten už několik let nebydlí u mámy ve středočeských Otvovicích, ale v zemi galského kohouta. Jestli ještě studuje, nebo už pracuje, ale nikdo neví.


„Můj syn je už dospělý muž, a tak respektuji jeho soukromí. Někdy to nevydržím a pustím ven nějakou společnou fotku, ale jinak o tom, co dělá, jak, proč a kde, to už nechávám jen na něm,“ sdělila deníku Aha! zpěvačka. „Jediné, co můžu říct, že jsem na něj jako máma neskutečně pyšná a že si každé společné chvíle užívám,“ dodala Bílá.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.