Pletánková po ROZCHODU s Řandou: Nechutné výhrůžky řeší policie! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. června 2022

Svátek slaví Šárka, zítra Jaroslava

Pletánková po ROZCHODU s Řandou: Nechutné výhrůžky řeší policie!

Tina Pletánková řeší nepříjemné starosti.
Tina Pletánková řeší nepříjemné starosti. (Foto: herminapress.cz, Marek Pátek)

Nejznámější česká rosnička Tina Pletánková neprochází zrovna lehkým životním obdobím. Má potíže nejenom se zdravím, ale i v osobním životě. Dokonce už podala i trestní oznámení

Před půl rokem prodělala Tina Pletánková operaci srdce. Jenže úleva netrvala moc dlouho, po nějaké době se jí opět přitížilo. Přitížilo se jí zřejmě ze stresu, který se ovšem netýkal práce. Vztah s Čestmírem Řandou pro ni sice je uzavřenou kapitolou, řeší však nepříjemné starosti.

„Představte si, že se s někým rozejdete, nemáte vůbec nic společného, a přesto vám druhá strana pak další rok posílá neustále maily, mnohdy dost nechutné a výhružné,“ popsala Blesku Tina její strasti. To že na maily nereaguje, ale její situaci neřeší. „Jenže v tom případě píše a volá mé mamince a synovi. Mám ho na všech komunikačních kanálech zablokovaného a stejně začal všude šířit pomluvy, snůšky lží a blábolů. Píše i sousedům v mém bydlišti, obvolává je a obtěžuje, nově se objevily i anonymy,“ stěžuje si Pletánková.

Televizní rosnička si zoufá hlavně kvůli jejímu synovi a zároveň nechápe, proč se to všechno děje. „Nic jsem mu neudělala, jen jsem se s ním rozešla. Takže asi nějaká msta,“ myslí si. „Je to vážnější, než to vypadá. Mám opravdu velké obavy o sebe i syna! Navíc nejsem první, komu ze života udělal peklo. Teď už to řeší policie,“ dodala s tím, že jediné co chce je, aby ten člověk dal pokoj jí i celému jejímu okolí.Přečtěte si
-bello-
13. 3. 2018 • 23:50

Nevím, jestli jsem se trefila, ale není on ten, který dlužil výživné svým dětem? Já chápu, že se někdo může dostat do finančních potíží, ale on a synek Paroubka mi přijdou, že od povinnosti zdrhaj.Zvláštní je, že to těm dalším partnerkám nevadí.Ani týhle Pletánkový to nevadilo .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.