Zranění Juřičkové v Ulici nebylo nahrané: Při pádu si opravdu ublížila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. června 2023

Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav

Zranění Juřičkové v Ulici nebylo nahrané: Při pádu si opravdu ublížila!

Herečka se poprvé v životě vrhla do kaskadérské akce.
Herečka se poprvé v životě vrhla do kaskadérské akce. (Foto TV Nova)

Jeden neopatrný krok, a nehoda je na světě! Lucie Juřičková (52) alias »Puklice z Ulice« si poprvé v životě vyzkoušela kaskadérskou scénu. Při natáčení pádu si ale sama pořádně namlátila!

Na natáčení úterního dílu oblíbeného seriálu představitelka ředitelky školy Boženy Puklické hned tak nezapomene. „Původně měla místo mě točit kaskadérka, ale pan režisér si přál, abych to zkusila sama,“ zavzpomínala Juřičková.

„Jakmile herce zastoupí kaskadér, je to vždycky trochu poznat. Chtěl jsem, aby Lucie přeletěla před kamerou, to by s kaskadérkou možné nebylo,“ vysvětlil důvod rozhodnutí režisér Stanislav Sládeček. Lucie tak šla do nebezpečného natáčení naplno.

„Ještě nikdy jsem kaskadérskou scénu netočila, takže to pro mě byla výzva. Bohužel při poslední klapce jsem dopadla tak nešikovně, že jsem si něco udělala s ramenem. Ještě teď mě bolí,“ posteskla si herečka. Přestože si bolestivě narazila ramenní kost, dotočila celý den. V následujících dílech se navíc bude před obrazovkou ukazovat o berlích.

Berle v kurzu

Hole jsou v Ulici momentálně nejfrekventovanější rekvizitou. Měla je např. Světlana Nyklová, protože její představitelka Tereza Bebarová (42) prodělala operaci kolena.
S podobným hendikepem se potýkal také Martin Finger (47) neboli Evžen Šmýd.

Se zraněným kolenem se o berlích dobelhal před kameru a odehrál dané scény bez nich.
V seriálu se nyní bez nich neobejde Jaroslava Obermaierová (71) alias drbna Vilma Nyklová. Herečka si nedávno zlomila v lese kotník a pak si ještě v nemocnici naštípla obratel. Nyní stále rehabilituje.

Drama v dnešní Ulici: Děsivý pád Puklické odskákalo hereččino zdraví

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.