Peštová už nevěří vztahu s Haberou? „Stát se může cokoli..." | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Peštová už nevěří vztahu s Haberou? „Stát se může cokoli..."

Habera Peštovou před oltář asi jen tak nedostane!
Habera Peštovou před oltář asi jen tak nedostane! (Archiv Blesku)

Po rozvodu s ředitelem řetězce Fashion Café Tommasem Butim, spadly krásné modelce růžové brýle z očí. Ohledně výdrže milostných vztahů už tak má konečně reálné představy a počítá doslova se vším. A týká se to i jejího současného vztahu se známým slovenským zpěvákem.

Manželství Daniely Peštové (47 s o hlavu menším Italem skončilo po pěti letech kvůli jeho záletům. Modelce to tehdy sice zlomilo srdce, ale současně poučilo pro další život. Dodnes tak nikdo neví, zda vůbec řekla Paľo Haberovi (55) pověstné "ANO". Ale spíš pořád ne, no posuďte sami!

„Nemyslím si, že pro člověka je přirozené mít jednoho partnera na celý život. I z toho důvodu jsem stran manželství velmi skeptická," tvrdí Peštová v magazínu MfD, kde na dotaz, zda je současný vztah s Haberou na celý život, dodala: „Nevím, jestli na celý život nebo na pět let. Stát se může cokoli..."

Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.