Absolonová bojuje za týranou Hůlkovu ex: Tohle si prosím přečtěte! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Absolonová bojuje za týranou Hůlkovu ex: Tohle si prosím přečtěte!

Monika Absolonová upozornila na smutný příběh tanečnice Adély Šeďové.
Monika Absolonová upozornila na smutný příběh tanečnice Adély Šeďové. (Foto: Pecák, Kundrát, Hykl, Pátek, Novotný)

Zpěvačka Monika Absolonová má dobré srdce! Ukázala totiž, že jí není lhostejný osud Adély Šeďové, jedné z našich nejznámějších muzikálových tanečnic. Zdá se totiž, že její spokojené manželství, bylo jen přetvářka. Alespoň to tak podle dostupných informací vypadá.

Adéla Šeďová patřila mezi slavné české tanečnice, největší popularitu jí přinesl muzikál Dracula a možná i to, že nějaký čas chodila s Danem Hůlkou. Jenže pak se provdala a před kariérou dala přednost rodině. Zdálo se, že jako matka tří dětí vede spokojený život, jenže to je asi omyl.

„Dva roky, co jsem odešla od manžela, kvůli stupňujícímu se domácímu násilí a jeho nevěře. Nepomohlo roční docházení do spolku pro týrané ženy ani prosby a když mi zlomil nohu, prostě jsem vzala děti a odešla. Měla jsem připravený byt a zázemí. Manžel se začal omlouvat a brát vše zpět a dokonce uznal své chyby. Nevěřila jsem mu a nevrátila se,“ stojí v šokujícím prohlášení Adély Šeďové, které uveřejnil web krajskelisty.cz.

Jenže odchodem od manžela její utrpení neskončilo a tanečnice se prý dokonce obává o život. „Po všech svých životních zkušenostech tenhle článek musím sdílet a Vy si ho prosím přečtěte,“ uvedla Monika Absolonová na sociální síti, je tedy jasné, že Adélin osud jí není lhostejný.

 Přečtěte si
veselabublinka
31. 7. 2017 • 17:44

Dudová versus Duda! Dva pitomci co se rozhodli svoje děti zničit!Tohle prohrají jejich děti a je úplně jedno na čí straně stojí!

ellenic
27. 7. 2017 • 21:03

Co se navážíte do Moniky Absolonové paní Jana Kalivodová Mamka . Sama nejste žádná elita národa a do Moniky Vám nic není. Ona jen podpořila kolegyni, kterou její partner týral a Vy neumíte nic jiného, než se strefovat právě do Moniky. Nechte si své řeči na náves. Monika má mé sympatie , protože dokáže říct svůj názor k týrání žen, a nejen pro to, sama má s tím určité zkušenosti.

anavi942
26. 7. 2017 • 17:43

Ty se nauč nejdříve pravopis a slušně mluvit, pak se starej o druhé, blbe.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.