Dramatické natáčení Vondráčkové v Kanadě: První foto z bouračky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Dramatické natáčení Vondráčkové v Kanadě: První foto z bouračky!

Jako první natáčela Lucie bouračku, u které nechyběli kaskadéři.
Jako první natáčela Lucie bouračku, u které nechyběli kaskadéři.  (Foto: ara)

Měla to být romantická komedie, zatím to ale vypadá na velké drama! Lucie Vondráčková (36), která dostala hlavní roli v kanadské vánoční romanci The Perfect Kiss (Perfektní polibek), totiž hned první den natáčela bouračku! A neobešlo se to bez kaskadérů!

Natáčení popsala producentka snímku, původem česká herečka a moderátorka Martina Adamcová (50). „První natáčecí den, kdy v kaskadérském kousku Lucie havaruje v autě, skončil až ve dvě ráno a Lucka musela statečně odolávat chladu a nepřízni počasí. Ten den bylo mínus 8 stupňů, což je v Kanadě v podstatě příval teplého vzduchu,“ říká Adamcová, která v Kanadě žije už od 90. let a produkuje zde filmy.

„Lucka se nedávno objevila na place při natáčení  jednoho filmového romantického dramatu a tady si jí všimli filmaři. No pak už je to celé jako další romantický příběh,“ dodává Adamcová. Tu si čeští diváci pamatují zejména jako četařku Babinčákovou z Tankového praporu. Pro zpěváčku je to vůbec první herecká příležitost v Kanadě, kde žije s manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (34).Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.