Frekvence 1 startuje novou soutěž, za stovku dá milion | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 3. října 2023

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Frekvence 1 startuje novou soutěž, za stovku dá milion

 (Frekvence 1)

Rádio Frekvence 1 spouští začátkem října novou kampaň na podporu podzimní soutěže „Milion za stovku“. Frekvence 1 vybízí posluchače, aby sledovali sériová čísla na stokorunových bankovkách a hledali shodu s výherními sériemi, které se dozví z vysílání rádia. Soutěž bude podpořena také masivní kampaní v printových titulech Astrosat, Burda, Czech News Center a VLP. Kampaň využije dvou exekucí, z nichž jedna slouží jako ilustrovaný návod kampaně. 

„Rádio Frekvence 1 má tři obsahové pilíře, hudbu, zprávy a zábavu. A teď přišel čas na tu zábavu, protože koho by nebavilo být milionářem,“ říká se smíchem Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1 a dodává: „Alespoň jednu stokorunu má v peněžence každý. A to znamená, že každý má i vstupenku do hry, tiket. Teď už jen zjistit, jestli náhodou nevyhrál milion. Podívat se na svou stovku a porovnat jí s číslem na Frekvenci 1. Tu šanci má opravdu každý.

„Vysvětlit metodiku soutěže v éteru bývá mnohem jednodušší než ji ztvárnit vizuálně do inzerce. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli zvolit dvě exekuce, z nichž jedna bude komiksový návod, který detailně posluchače s mechanikou seznámí. Navíc celou kampaň již zahájila teasingová část v našich online produktech a také ve vysílání rádia Frekvence 1,“ říká Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR.

Mechanika soutěže

Milion korun je v celé soutěži finální výhra. Té bude předcházet  ještě 30 dílčích výher po tisíci korunách. Zde bude výhercům stačit shoda posledního dvojčíslí sériového čísla bankovky. Na to, aby někdo získal milion korun českých, potřebujete plnou shodu. Rádio Frekvence 1 bude výherní čísla bankovek zveřejňovat v náhodných časech v průběhu denního vysílání mezi 7:00 a 16:00. A to včetně víkendů.     

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.