Jejda! Manželka herce Hynka Čermáka tančí u tyče | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Jejda! Manželka herce Hynka Čermáka tančí u tyče

Čermákova manželka má díky tanci u tyče vytvarovené dokonale tělo.
Čermákova manželka má díky tanci u tyče vytvarovené dokonale tělo. (Foto Aha!: Facebook.com, ara)

Manželka Hynka Čermáka (42) alias Káčka z filmu Gangster Ka propadla tanci u tyče. A dvojnásobné mamince to jde až nečekaně dobře!

Bývalá sestřička Zdenička ze seriálu Rodinná pouta Daniela Choděrová (40) se dokonce protancovala až do 4. ročníku mistrovství ČR v pole dance. „Trénovala jsem na to deset dní. Je to celý absurdní drzost,“ svěřila se na sociální síti Daniela, která ve skupině amatérů skončila osmá z celkového počtu 36 soutěžících.

Za svůj úspěch prý vděčí hlavně synovi Boříkovi (13) a dceři Hedvice (10). „Kdyby děti před rokem nekoukaly na nějaký ten Talent a já jdouc kolem tam nezahlídla kohosi na tyči a neřekla si, že by mi to mohlo jít, tak bych ani netušila, že ve svých čtyřiceti jsem schopná být v něčem tak dobrá,“ napsala Choděrová, která se zřejmě brzy dá na kariéru profesionální sportovkyně.Autor:  Eliška Vinterová

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.