Supermáma se bojí nenávistných útoků: Moje paterčata už nikdo neuvidí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Supermáma se bojí nenávistných útoků: Moje paterčata už nikdo neuvidí!

Ultrazvuk, na kterém jsou paterčata vidět.
Ultrazvuk, na kterém jsou paterčata vidět. (Foto Nedělní Aha! - Martin Hurda)

Když se z Alexandry Kiňové (23) stala díky paterčatům známá osobnost, slávu si dlouho neužila. Mladá maminka čelí rasistickým útokům, které ji odsuzují kvůli jejímu romskému původu.

Alexandra z Milovic se sice dočkala přejících slov a dárků, ale s nimi přišla krutá daň v podobě lidské nenávisti. „Někteří lidé si myslí, že dostanu bůhví kolik peněz. Přitom to není pravda a navíc já souhlasím s těmi maminkami, které si stěžují, že ony na dvojčata nebo trojčata taky nedostaly třikrát tolik. Je úplně nelogické, že to tak není a přála bych jim to. Ale chtěla bych je teď vidět ve své kůži, když na mě každý útočí,“ stěžuje si maminka paterčat na serveru Novinky.cz

Obavy o život celé rodiny jsou tak silné, že se dokonce rozhodla k zásadnímu řešení. K dětem nikoho nepustí, aby neohrozila jejich bezpečí. „Každá matka chce své děti ochránit, takže i když je mi to líto, nikdo je neuvidí. Možná leda až povyrostou nebo půjdou do první třídy,“ dodala Alexandra, která dosud neopustila porodnici.

Doma na ni však nečeká jen rodina, ale také nenávistné vzkazy. „Moje máma mi ani nechce ty dopisy číst, každopádně už někdo i vyhrožoval útokem jako na malou Natálku ve Vítkově,“ obává se Kiňová.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.