Supermáma paterčat Alexandra Kiňová: Takhle vypadá 5 dní po porodu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. dubna 2024

Svátek slaví Anastázie, zítra Irena

Supermáma paterčat Alexandra Kiňová: Takhle vypadá 5 dní po porodu!

Alexandra Kiňová,paterčata tisková konference
Alexandra Kiňová,paterčata tisková konference (DANIEL CERNOVSKY / Blesk)

Unavená, ale dobře naladěná a šťastná. Tak vypadá Alexandra Kiňová (23), která v neděli porodila první česká paterčata. Miminka Terezka, Michael, Deniel, Martin a Alex jsou v pořádku, dvě z nich začala máma kojit, ostatní dostávají mléko sondou.

Po porodu už je maminka paterčat zase v kondici. „Cítím se výborně. Jen mě štve, že lidé občas mají rasistické narážky, maminka dneska dostala nějaký urážlivý dopis, do telefonu mi plakala,“ řekla Aha! Alexandra.

Na pomoc rodině nyní chodí peníze na speciálně zřízené konto, lidé posílají i oblečení, hračky a další výbavu pro miminka. „Teď máme oblečení dost, máme i kočárky a postýlky, lidé nabízejí také plenky. Dvě seniorky dokonce věci pro děti vlastnoručně upletly,“ popsala Klára Vítková Rulíková z Asociace dvojčat a vícerčat, která nyní rodinu zastupuje. Alexandra už má kromě obecního bytu 3+1 přislíbeny i dvě pečovatelky, které jí budou s dětmi pomáhat.Přečtěte si
emyd
27. 8. 2013 • 09:05

Sem napište Váš názor

emyd
27. 8. 2013 • 09:05

Sem napište Váš názor

emyd
27. 8. 2013 • 09:04

Sem napište Váš názor

emyd
27. 8. 2013 • 09:04

Sem napište Váš názor

anna
24. 6. 2013 • 20:49

A jeste jsem zapomela dodat,prestante ji zavidet,protoze to zlo co z Vas plyne je jen lidska zavist. Jen ji zavidite,proto nadavate a ani nespite. Proc si taky neudelate deti? udelejte si je taky a prestante zavidet. Nikdo z nas se nebudeme starat o jeji patercatka,tak ji nechte uz byt. Mnozte se a treba se Vam mladym lidem take podari zplodit tolik deti. Jenze zavist a nenavist Vam to nedovoli,ze? A dejte Romum praci,kdyz jste tak chytri. A nebudou chodit na socialku. Delate jako kdyby nikdo z nas tam nechodil. A co ten alkohol? ukazte sami na sebe kdo z Vas ho do sebe nelije? kolik nasich lidi umrelo na metanol? a kolik Romu umrelo? ani jeden. A kolik romskych zen odhodilo novorozene do prikopu,do igelitky atd? ani jedna. A kolik nasich zen to udelalo? pche,ani kalendar by na to nestacil. Tak budte rozumni a zamyslete se nez zacnete projevovat Vasi zavist.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.