VIDEO Vražedkyně místostarosty Aleše Vytopila: Odpráskla ho! Trest 15 let vězení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

VIDEO Vražedkyně místostarosty Aleše Vytopila: Odpráskla ho! Trest 15 let vězení!

Bývalá prostitutka Pojerová.
Bývalá prostitutka Pojerová. (pro Aha! - Petr Podroužek, ara)

„Je to justiční omyl!“ stěžovala si včera Radka Pojerová-Onderková (46), kterou krajský soud v Brně odsoudil k 15 letům žaláře za vraždu místostarosty Brna-Židenic Aleše Vytopila (†36). Loni v září ho zastřelila. Zakopat tělo v lese jí pomáhal exmanžel Filip Onderka (38), ten si proto posedí 3,5 roku. Pojerová navíc bude muset pozůstalým zaplatit 925 tisíc Kč.

Pojerová, bývalá prostitutka, která s mrtvým místostarostou žila, do poslední chvíle tvrdila, že Vytopila vůbec neznala! „Nikdy jsem ho neviděla, neznám ho,“ uvedla u soudu. To její komplic vinu cítí. „O život přišel člověk. Je mi to líto, ale nemohl jsem tomu zabránit,“ prohlásil Onderka.


Pojerová Vytopila zastřelila v afektu poté, co ji slovně urazil, čin nebyl naplánován. Onderka jí pomohl s tělem. Brutalita, s jakou byla vražda spáchána a fakt, že se dodnes nenalezla Vytopilova hlava, zaskočila i ty nejotrlejší kriminalisty. Státní zástupkyně se proto proti trestu odvolala, stejně tak i advokátka Pojerové. Jen Onderka se práva na odvolání vzdal.

Video se připravuje ...

Přečtěte si
hillaarkaa
27. 10. 2012 • 14:39

Samé nevěstince,prachy,hééérečky,píííchačky....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.