Smrt Adrianky (†3): Umřela kvůli zloději?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Smrt Adrianky (†3): Umřela kvůli zloději?!

Na náhradním poklopu jímky příbuzní zapalují svíčky.
Na náhradním poklopu jímky příbuzní zapalují svíčky. (pro Aha! – Marie Stýblová)

Tomu se dá jen stěží uvěřit! Tragickou smrt malé Adrianky (†3), která v úterý večer v OstravěHranečníku v nestřeženém okamžiku spadla do jímky jen pár metrů od domu, kde žila, nejspíš zavinil zloděj...

Všichni teď hledají viníka a především se ptají, proč jímka nebyla zajištěna. „Hodně se tu krade. Nejspíš někdo zkoušel, zda není dekl železný, aby ho prodal do sběrny, a poodtáhl ho,“ prozradila žena, která nedaleko žije. Holčička pak do díry spadla. 

Rodina a nejbližší sousedé v nedalekém konzumu skoupili všechny svíčky. Celý den je zapalovali na místě, kde dívenka utonula. „Byla to chytrá, veselá holčička. Neumíte si představit, co rodina prožívá,“ řekl včera Aha! dědeček Andrianky.

„Máma se o děti dobře stará. Chodí ale ven, to se nedá uhlídat. Jak to jen vysvětlit Melise. Je její dvojče a stále se po Adriance shání,“ svěřila se Aha! dívčina teta. Adrianka měla ještě starší sestru a mladší sestřičku, kterou právě v okamžiku, kdy spadla do jímky, matka údajně krmila.

Policie případ stále šetří a čeká na výsledek nařízené pitvy. Zjišťuje, zda na smrti dívenky nese někdo vinu.

Autor:  sy

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.