Násilník skončil před soudem... Téměř ubodal náhodného mladíka!
Brněnské nádraží potvrzuje pověst jednoho z nejnebezpečnějších míst v ČR. Krajský soud začal včera rozhodovat o trestu pro Mykhaila D. (46), který tu téměř ubodal náhodného mladíka (20).
Drama se odehrálo na konci srpna loňského roku po 23. hodině. Mykhail se podle svých slov opil a šel na nádraží. Tam se prý dal do hádky s jiným mladým mužem. Ten se agresivního opilce bál a chtěl utéct, jenže agresor ho doběhl s nožem v ruce a bodl ho do břicha. „Poškozený ztratil až 800 mililitrů krve. Nezemřel jen díky tomu, že mu jeden ze svědků poskytl okamžitou pomoc,“ zdůraznila státní zástupkyně. Agresorovi hrozí za pokus o vraždu až 18 let vězení.
