Kamerové záznamy halí mlha, ale... Chuligány z Edenu mají v hrsti!
Kamery mají všude, jde o nejmodernější stadion v zemi. V Edenu se teď v bezpečnostním velínu horečně pátrá po vinících sobotní mely. Převlékli a zamaskovali se pod plachtou, zahaleni do kouře udělali virvál a pak se zase rychle běželi schovat.
Stovky výtržníků z Tribuny Sever. Tvrdé jádro. Ultras. Veřejnost volá po jejich ztotožnění a exemplárním potrestání. Podaří se? „Nemáme úplně dobré záběry z plochy kvůli světlicím a dýmu. Ale jsem si stoprocentně jistý, že máme ostré a perfektní záběry na ty fanoušky, kteří spořádaně zůstali na místech. Ti ostatní se přepočítali. Víme, kdo vstoupil na stadion,“ oznámil šéf Slavie Tvrdík. Zabere vylučovací metoda?
Šéfové Sparty a Slavie v TIKI-TAKA. Čupr s Tvrdíkem si podali ruce
Ostudu Slavie potrestá disciplinárka: Odečet bodů nehrozí!
Slavia dnes sklidí účty za veleskandál, kdy »fanoušci« vnikli na hřiště, napadli hráče Sparty a nedovolili dohrát sobotní derby. Škála trestů je široká, ale odečet bodů, o němž se mluvilo, ve hře není! Kontumace zápasu. Pokuta až deset milionů. Uzavření stadionu. Zápasy bez diváků. To vše jsou tresty, které může dnes disciplinárka udělit a zároveň se i očekávají. Kontumace je v podstatě jediný možný způsob, jak zápas v rámci řádů nějak »dohrát «. Slavia, která krátce před koncem nastavení vedla 3:2, tak prohraje 0:3.
