Ubodaná Simona (†30) v Brně: Ať shoří v pekle, nic jiného si nezaslouží
Přímo na ulici v Brně ubodal k smrti svoji partnerku Simonu (†30). Z vraždy necelých 48 hodin po útoku policisté obvinili jejího partnera Martina (42). Soudce poslal muže do vazby.
O rozhodnutí nebylo pochyb. Soud se obával, že by se agresivní útočník pod vlivem drog skrýval, nebo se snažil utéct z Česka. Navíc bude ve vazbě chráněný před hněvem příbuzných zemřelé ženy, se kterou má holčičku (5). „Ať shoří v pekle, nic jiného si nezaslouží,“ poznamenal na Martinovu adresu starší muž postávající jen pár kroků od místa, kde v pondělí ráno ženu útočník brutálně ubodal. Hrozí mu až 20 let v base.
