Odloučení od rodiny Mareš nedává: Chybíš mi, vzkazuje dceři | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 8. srpna 2022

Svátek slaví Soběslav, zítra Roman

Odloučení od rodiny Mareš nedává: Chybíš mi, vzkazuje dceři

První fotka Leoše Mareše s dcerou Alex.
První fotka Leoše Mareše s dcerou Alex. (instagram)

Moderátor Leoš Mareš (46) vyrazil za hranice, a ačkoli si služební cesty obecně užívá a na svém instagramovém účtu se chlubí přepychem, nyní se jeho zahraniční návštěva nese ve znamení smutku a stesku.

Pracovní cesty Leoše Mareše pro mnohé představují spíše dovolenou v luxusních rezortech, ty ovšem moderátora v současnosti tolik netankují. Sice se nezapomněl se svými fanoušky podělit o krásnou pláž a snad ještě krásnější cabanu (plážový přístřešek), myšlenkami je ale doma u své manželky Moniky a malé dcerušky Alex, s níž se před svým odletem láskyplně loučil.

Dojemné video též zveřejnil na Instagramu. „Jsem tu sám a je mi moc smutno. Nic bez nich nemá smysl. Dodělám tu byznys a spěchám domů," cituje moderátora Evropy 2 server eXtra.cz. Svou dceru si připomíná prostřednictvím dalšího videa, na kterém jí zpívá jednu ze svých nejznámějších skladeb s názvem Tři slova.

Dojemné video Leoše Mareše a jeho dcerky Alex:

Spolu s ním se na sociální síti rozněžnili i fanoušci, které video s dcerkou dojalo. „Ta je tak krásná, takhle krásné dítě už jsem dlouho neviděla. Je tam vidět vaše podoba,“ napsala sledující. „Malý Leoš 2. Přesná kopie," shodují se ostatní.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.