Opilý řidič (38) v Olomouci: Zabil v autě dvě děti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. února 2023

Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda

Opilý řidič (38) v Olomouci: Zabil v autě dvě děti!

 Řidič alfy vyvázl bez větší újmy...děti zemřely ve felicii.
Řidič alfy vyvázl bez větší újmy...děti zemřely ve felicii. (Foto HZS)

Smrt dvou malých dětí způsobil pod vlivem... Policisté včera informovali, že řidič (38), který ve čtvrtek před Velikonocemi zavinil v Olomouci svou nadupanou Alfou Romeo tragickou nehodu, pil! Hrozí mu 10 let vězení. 

„Kriminalisté zahájili trestní stíhání osmatřicetiletého řidiče osobního vozidla, jakožto obviněného z trestných činů usmrcení z nedbalosti a ohrožení pod vlivem návykové látky. Orientační dechová zkouška byla u obviněného řidiče pozitivní,“ uvedla policistka Irena Urbánková. Soud na něj uvalil vazbu.

Nehoda se stala na zelený čtvrtek kolem čtrnácté hodiny na předměstí Olomouce. Šofér Alfy Romeo tam smetl Škodu Felicia, v níž jela žena se třemi dětmi. Dvě na místě zemřely, další skončilo v nemocnici. Opilec pak narazil do dalších dvou aut. V nemocnici skončili i dva dospělí.

Přečtěte si
bobou
5. 4. 2018 • 09:41

Na takovéto týpky by platilo jediné, zavřít na 10 let a po celou dobu denně řezat, řezat a řezat. Věřím, že by to pomohlo a další by si určitě rozmysleli sedat za volant pod vlivem čehokoliv.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.