Konečně si mohou dopřávat! První hotel pro tlouštíky nabízí opravdový luxus | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. srpna 2022

Svátek slaví Alan, zítra Hana

Konečně si mohou dopřávat! První hotel pro tlouštíky nabízí opravdový luxus

Na Bahamách je první hotel speciálně upravený pro lidi s nadváhou.
Na Bahamách je první hotel speciálně upravený pro lidi s nadváhou. (Foto: ara)

Lidé, kteří mají problémy s nadváhou, se často mezi štíhlými lidmi necítí dobře. Některé ženy při těle se nerady svlékají a o dovolené plné sluníčka na pláži tak raději jenom sní. Teď se ovšem objevila žhavá novinka – hotel speciálně upravený pro tlouštíky a je to opravdový luxus.

Hotel se nachází na karibském ostrově Eleuthera na Bahamách a je určen pro lidi starší třiceti let Kapacita resortu je poměrně malá, maximálně mohou ubytovat 28 hostů, ale umí se o ně skvěle postarat. Jejich služby si lidé nemohou vynachválit.

Samozřejmostí jsou téměř metr široké kvalitní židle a obrovská lehátka z kvalitního brazilského dřeva. Obrovské postele jsou vyztužené železem, takže hosté si mohou bez starostí užívat. Nadšení vzbuzuje i soukromá pláž a bazén, kde mohou hosté odhodit stud i plavky, nikdo hubený je totiž nemůže okukovat.Nadšení budí i bufet, tam totiž nikdo hlady netrpí. Podle britského webu The Sun vás týdenní pobyt vyjde přibližně na 15 tisíc korun. Prohlédněte si naší fotogalerii, budete tlouštíčkům závidět!Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.