Lidový kuchař Babica se zase pustil Pohlreicha: Jen mluví sprostě, ale nevaří! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. dubna 2024

Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch

Lidový kuchař Babica se zase pustil Pohlreicha: Jen mluví sprostě, ale nevaří!

Babica pořád nemůže Pohlreichovi přijít na jméno.
Babica pořád nemůže Pohlreichovi přijít na jméno. (Martin Pekárek / Aha)

Mezi drsným šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem (55) a lidovým »kuchtíkem« Jiřím Babicou (51) je pořád vykopaná válečná sekyra.

„Zatím toho kromě pár grilovacích dílů moc neukázal. Co se týče jeho pořadu, tam se spíš sprostě hovoří. V mém pořadu se nenadává, ale vaří,“ zhodnotil na chatu serveru prask.tv Babica Pohlreichovo kulinářské umění a jeho televizní reality show »Ano, šéfe!«.

„Doteď jsem nezjistil, v čem Zdeněk pomáhá české gastronomii. A jestli má problém ve svých restauracích, ať se jim začne naplno věnovat,“ dodal Jiří, který momentálně natáčí nové díly svého televizního pořadu »Babicovy dobroty«.

„Na ten první se diváci mohou těšit v sobotu 23. února,“ prozradil Babica, který dostal novou smlouvu s televizí pod podmínkou, že si bude do pořadu zvát známé osobnosti. „Už teď mohu přislíbit, že se mnou bude vařit například Zdeněk Troška,“ dodal.Přečtěte si
verona010
23. 1. 2013 • 16:22

je sprosté hovado. Vždy%t nevaří. Jen sprostě mluví. Babica vaří a velice dobře. To asi Polhreich neumí. Blbeček.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.