Ajchmajerová-Decastelo: Koukla kytaristovi pod sukni! Na penisu měl ponožku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Ajchmajerová-Decastelo: Koukla kytaristovi pod sukni! Na penisu měl ponožku!

Eva Aichmajerová-Decastelo ukázala nahá záda a na oplátku se podívala pod sukni kytaristovi Miro Šmajdy.
Eva Aichmajerová-Decastelo ukázala nahá záda a na oplátku se podívala pod sukni kytaristovi Miro Šmajdy. (Muž roku)

Moderátorka Eva Aichmajerová – Decastelo (31) zatoužila vidět, co má kytarista z kapely zpěváka Miro Šmajdy pod sukní. A nestačila se divit, co na ni vybaflo…

Na finále soutěže Muž roku v Náchodě bylo opravdu veselo. Nejprve strašila porodem na jevišti zpěvačka Míša Nosková, pak zas moderátorka Eva Aichmajerová - Decastelo pobavila tipováním sexuální orientace finalistů podle toho, jak si z rukou druhého moderátora, Bořka Slezáčka, brali mikrofon – jestli ho uchopili zespodu, nebo rovnou něžně ze Slezáčkovy dlaně.

Korunu tomu ovšem nasadilo vystoupení finalisty Česko-Slovenské SuperStar Mira Šmajdy. Ne tedy úplně jeho vystoupení, které sklidilo velký úspěch, ale to co se dělo po něm. Aichmajerová-Decastelo si totiž všimla, že jeden z Mirových kytaristů vystupuje v sukni, respektive irském kiltu.

„Co má pod tím?“ Zajímalo ji hned. Šmajda proto nechal kytaristu znovu nastoupit na pódium a požádal ho, aby zvednul kilt. Ten to sice udělal, ale tak rychle, že to moderátorka nestačila postřehnout. Proto zvednutí pro muže netradičního oděvu ještě jednou zopakoval sám zpěvák a všichni mohli vidět, že nemá slipy, ale jen ponožku na penisu. Na to už se Eva zmohla jen na údivem otevřená ústa.

Jak ale později blond zpěvák prozradil, mohlo to dopadnout ještě mnohem hůř. „No trochu jsem trnul hrůzou, protože on si pod ten kilt občas nebere ani tu ponožku, ale risknul jsem to. Ulevilo se mi, když jsem uviděl alespoň tu ponožku,“ smál se po skončení finále, kde triumfoval za Českou stranu Jan Hájek, za Slovensko pak Adam Barabáš.

Miro s kytaristou nejprve vystoupil a pak Aichmajerové - Decastelo ukázal, jakou pěknou ponožku pod kiltem člen jeho skupiny má.

ČTĚTE TAKÉ:

Muže Roku 2010 Jan Hájek: Trpěl jako zvíře! Hrozil kolaps…

Ochrnutý Muž roku Martin Zach: Krásku sbalil v léčebně!

Ochrnutý Muž roku Martin Zach: Dře 6 hodin denně!

Ochrnutý Muž roku Zach poprvé na molu: Našel si přítelkyni!

Další tragédie v Muži roku - Finalista se rozbil na motorce!

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.