Lucie má zákaz od lékařů! Bohuš Matuš mluví o velkém maléru | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Lucie má zákaz od lékařů! Bohuš Matuš mluví o velkém maléru

Lucie Matušová prodělala závažnou operaci břicha
Lucie Matušová prodělala závažnou operaci břicha (archiv)

Tohle ještě mohlo mít fatální následky! Poporodní komplikace se objevily nečekaně, ale zato úderně. Mladičká maminka proto musela podstoupit akutní operaci, která problém vyřešila, následky si přesto na nějakou chvíli ponese…

Zprvu se to nezdálo býti takovým problémem, ale jakmile se ozvala velká bolest, bylo jasné, že je zle! Lucie Matušová (18) popsala dramatické chvíle, které vedly na operační sál. „Pupeční kýlu jsem prý měla hned po porodu, akorát se na to nepřišlo. Zjistilo se to vlastně až ve chvíli, kdy to začalo pořádně bolet. Lékaři mi říkali, že jsem to zachytila v pravou chvíli. Kdybych přišla později, mohl to být velký průšvih,“ svěřila se Lucie webu eXtra.cz.

Po operaci se nepotýkala pouze s velkou fyzickou bolestí, nýbrž i s tou psychickou. Jako maminka totiž postrádala svou půlroční dcerku Natálku. „V nemocnici se to dalo snést. První den po operaci to bylo hrozné, druhý také, ale pak už to bylo v pohodě. Hlavně se mi stýskalo po Natálce. Hodně mě mrzí, že ji teď nemůžu brát do náruče, ale jinak už mě nebolí vůbec nic,“ tvrdí Matušová, která během svého zotavování přenechala Natálku babičce. „Docela často jsme za ní jezdili, ale hlavně, miminka strašně milují své babičky, takže byla spokojená. Pořád dokola říká bába, jen sem tam táta,“ prozradil s úsměvem Bohuš Matuš (47).

Pártlová se Štíbrovou rodily ve stejný den! A Matušovu Lucinku čeká operace

Video se připravuje ...

A jaké jsou následky tohoto děsivého zdravotního kolapsu? S druhým miminkem budou muset čerství manželé chvíli posečkat. „Další těhotenství teď nehrozí. Lucinka musí nyní dlouho čekat, než se jí všechno po operaci zahojí. Doktoři jí říkali, že teď asi rok nesmí být vůbec těhotná. Byl by to velký malér,“ dodal zpěvák.

Novomanželé Matuš a jeho Lucinka: Tajný plán na svatební noc!

Video se připravuje ...Přečtěte si
rumovapalice
2. 1. 2022 • 12:09

skoro nezajímavé, dětské vnitřnosti ještě nejsou vyvinuté na takovou zátěž,

mord
29. 7. 2021 • 16:13

Je to velmi mrazive. Až úderne sokujici

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.