Martin Dejdar: Jaké to je být na dně a ve spárech podvodníků! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Martin Dejdar: Jaké to je být na dně a ve spárech podvodníků!

Je mužem mnoha paradoxů. Miluje Česko, ale část roku tráví s rodinou v Americe. Týden co týden hraje i přes pochroumaná kolena lední hokej. A i když někdy míval hodně hluboko do kapsy, nikdy nepřestal přispívat na charitu. Prodal dokonce vlastní boty za cenu toho, že bude bos. Z bláta finančních lapálií se Martin Dejdar (48) dávno vyhrabal a do louže neuklouzl. Hodnotu peněz ale díky tomu zná lépe než kdokoliv jiný. A přestože dovolit by si mohl leccos, každou korunu pečlivě zváží.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
02. 03. 2014 22:25

...... manželka s dětmi je v Americe ( syn tam hraje hokej ) , Dejdar to všechno financuje . Dnes už herci netouží hrát nějakou roly , ale bejt porotcem třeba v X Faktoru a milionek má doma . To samé v soutěži Máme rádi Česko , atd. Jinak každý herec když je ho všude moc se časem lidem okouká. Já ho už nemusím.

liskabystrouska
02. 03. 2014 22:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortyn
02. 03. 2014 13:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
02. 03. 2014 16:31

Ano, je tu demokracie, ale spousta lidí se svobodu slova plete s hulváctvím. Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého člověka...a tím se málokdo řídí. Pan Dejdar má strach z lynčování davu, ne z toho, že by ho nějaký diktátor poslal za mříže.
Rozhovor je moc dlouhý a nudný, takže jsem to ani nedočetla. Jedna věc mě ale pobavila...jak máme různě nastavené hodnoty. V době, kdy měl pan Dejdar hluboko do kapsy, říkal v TV, že rád sleduje filmy a rodině k vánocům mimo jiné daroval 10 CD (tehdy 1CD stálo cca 600-700Kč). Navíc jsme ho tehdy potkali.... jell na Harleyi pomalu a opatrně, to ano...proplétal se mezi lidmi...a byl celý v kůži.

mixalca
02. 03. 2014 10:36

Včera jsem sledovala v televizi pořad Máte rádi Česko , Martin Dejdar byl skvělý .Jak píše pasadena nemá u nás konkurenci .

anezat
02. 03. 2014 08:54

Velmi sympatický, mimo filmové plátno a TV působí velmi skromně.

colombina
02. 03. 2014 10:43

pasadena
02. 03. 2014 08:49

Jak já ho miluju!V každé roli a ve všem,nemá u nás konkurenci.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.