Když potřebuje senior volat...Jaký telefon jim vybrat?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Když potřebuje senior volat...Jaký telefon jim vybrat?!

Držet krok s dobou je ve stáří čím dál obtížnější. Mobilní telefon nebo tablet je dnes téměř nutnost a především ve vyšším věku může takový přístroj i zachránit život. Jenže ani velké obrazovky současných telefonů nejsou pro třesoucí se ruce a slábnoucí zrak žádnou výhodou. Poradíme, jak seniorům telefonování zpříjemnit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivannavratil386
09. 05. 2018 19:55

Super článek. Moje matka byla dlouhá léta zvyklá na svoji starou Nokii. Ta se jí ale bohužel před časem rozbila. Snažili jsme se pro ni najít něco s podobně přehledným a jednoduchým ovládáním a nakonec jsme zvolili tohoto Aligatora: http­s://ww­w.ex­pert­.cz/a­liga­tor-a321-senior-cerny/ Chvíli jí sice trvalo, než si na něj zvykla, ale nakonec je spokojená. Hlavní je, že to má velká čísla a písmena.

xcarodejka
03. 04. 2018 17:27

Nový telefon mě tak otravoval život, že jsem ho darovala. Není nad staré telefony a svoje má i psací stroj. Jeden takový jsem mívala byl lehounky a sotva slyšitelný. Stýská se mně.Někdy si říkám, "chudáci" ti mladí, ale oni to nevědí,nešvědí že jsou obětí techniky. Taky už asi netuší,jak má vypadat kvalitní strava a kupují plesnivou zeleninu a výrobky plné chemie.Vše pro
bchodníky, jelikož ji jde vše na ruku. Vše se uplatí. A co zdraví? Smutné zjištění, až se bude v ordinacích platit podruhé / částečně to už takto běží/

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.