Sprosťárny Preisse a Bartošky: Padnou pokuty?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Sprosťárny Preisse a Bartošky: Padnou pokuty?!

Sprosťárny ve veřejnoprávní televizi ještě před dvaadvacátou hodinou! Rada pro rozhlasové a televizní vysílání je kvůli seriálu Dabing Street zavalená stížnostmi. Režisér a scenárista Petr Zelenka (50) si při psaní nebral servítky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

georg7
20. 02. 2018 14:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
20. 02. 2018 11:31

Jsem muž z lidu a vulgarity jsou mi sympatické. Mluvím, jak mi zobák narost. Co chce Rada řešit, když to byla role? Herec je jako frajtr, který čte předložený text. To mu nelze vyčítat, je to jeho chleba. Víc mně zaujalo včerejší vysílání televize Prima Comedy. Po 22 hodině tam byl "komik", tuším Knorr, jeho "autorské" vystoupení byla jedna vulgarita za sebou. Nic proti vulgárnosti, pokud je okořeněna vtipem. Pokud vtip chybí, je to jen sprostota.
Také jste si všimli, jak se nám televize politicky profilují? Soukupův Barrandov je prezidentský, Prima se mi zdá ódéesácká. Nebo se mýlím?

kovalsky
20. 02. 2018 11:26

6010 nejak ti uniklo ze jde o CT co sem motas Barrandov!

zadnice
20. 02. 2018 10:13

Bez sprosťáren a násilí nedokáží současní "umělci" nic kloudného vytvořit.

6010
20. 02. 2018 09:56

Čím více vulgarit a sprostot, tím větší sledovanost.A o to tu přeci jde, né?
Kam jsme se to dostali .Dnes převládají pořady, kde se to vulgaritami jen hemží, lidé si nadávají, div se nepoperou a sledovanost jen narůstá.Například ty "Nebezpečné vztahy", "Aféry","Soudkyně Barbara" a teď po novu "Rozchody"..To je hrůza a ona je tím zamořená celá TV Barrandov.Ten Soukup si v tom snad libuje.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.