Největší téma posledních dnů: Strach o zdraví Zemana! Ukázat se má dnes | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Největší téma posledních dnů: Strach o zdraví Zemana! Ukázat se má dnes

Jen velice krátce se v sobotu ve volebním štábu ukázal znovuzvolený prezident Miloš Zeman (73). Top Hotel Praha plný svých příznivců a novinářů opustil již okolo 18. hodiny. A důvody k bujarým oslavám by přitom rozhodně byly! Začaly se proto již poněkolikáté objevovat spekulace o chatrném zdraví hlavy státu. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
31. 01. 2018 21:32

Přijde mi vážně už trapný furt se Zemana navážet kvůli zdraví.
Objektivně lze říct, že je vyčerpávající kopat za české barvy v dnešní Evropě , ba těžký i v kolaborující VS4 .Zeman se se Západem, který nám nutí embargo na Rusko a Čínu sám s nimi čile obchoduje nepáře a to je dobře!!! Subjektivně Zemana nesnáším, objektivně uznávám, že dělá pro Česko hodně.Neustojím ale jeho postoj k Sobotkovi a neustojím jeho mazurku kolem Babiše.
Zeman nemusí říkat svou diagnózu nikomu, ale soudím, že je spíš vyčerpaný.Byl to záhul !

petrmetr
31. 01. 2018 17:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

georg7
31. 01. 2018 16:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

verprag
31. 01. 2018 12:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
31. 01. 2018 09:40

A někdo se diví? Vždyť ta prezidentská kampaň byla náročná i pro mne a to se mne až tak netýkala.Já byla jen volič.Pan Zeman má nárok si nyní řádně odpočinout, protože ti škarohlídi, co ho různě osočovali a napadali, mu určitě nepřidali.Ony i ty duely s Drahošem, to byla síla.Abych pravdu řekla, jak jsem stará, tak takto náročnou volbu prezidenta nepa­matu­ji.Od­počí­vejte zaslouženě pane prezidente, ať naberete síly.

ivanak
31. 01. 2018 13:24

6010:Přesně tak,takové zloby jsem ještě nezažila,jak jsem stará.Ta nenávist,co je mezi lidma nemá obdoby.Když byl Havel prezidentem,tak nikoho ani nenapadlo,aby ho někdo takto urážel a ten byl sakra nemocnej.Pane prezidente přejeme hodně zdravíčka a odpočiňte si,pak jim to zase natřete.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.