Agáta Prachařová (32): Porod v utajení! Má holčičku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Agáta Prachařová (32): Porod v utajení! Má holčičku

Velmi prapodivný způsob komunikace zvolila Agáta Prachařová (32) v případě středečního porodu své dcerky! Modelka ho totiž zatajila. Nevěděla o něm ani její maminka Veronika Žilková (55).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
15. 09. 2017 21:47

... to, že ten porod utajili před starou Žílou se ani nedivím , ta by okamžitě vykecala i to , co neví .

malavelka
15. 09. 2017 14:27

Asi je lepší mít dcery / z pohledu paní Batulkové/ Je to trouba......

-bello-
15. 09. 2017 12:18

jen jsem koukla, jestli zde zůstal můj koment, nebo zmizel taky.

sassanka5522
15. 09. 2017 12:11

véééĺmi lutujem to dieťa....takú š.t.e.t.k.u.....mať matku...brrrr

-bello-
15. 09. 2017 09:31

V porodnici FNKV musí být ze Špagáty a staré Žíly votrávený.Proč dělají tajnost ze jména ? To bude jako na další sériíi v médiích? Hm, hm a že Hanych přispěchal taky ?Dyť stará Žíla furt vykládá, jak byla na ty děti chudák sama ( a že cit.: "i ty blbé reklamy musela brát kvůli chuděrám dětem." ( Jakoby ani tatínky neměly. Tajila, že jeden jí stavěl barák a druhý dával kšefty v reklamách ).
Jsem ráda, upřímně ráda, že Špagáta neporodila na 28. 9. Je to svátek sv. Václava, patrona České země a tyhle 2 kráv.y nebeské by z něho udělaly jistě kmotra pro to dítě, neb jsou to zbožné dámy. Teď už jen ten test DNA a je to v suchu. Ve škole už čekají " konzervatoristé " na svou učitelku Žílu a její Špagátu.
Bože, kterej rodič je takovej vůl a cpe peníze do té soukromé konzervatoře Ščuky a dává vydělat Žilkové, Špagátě, Kristelové za ten jejich pedagogický amatérismus , o odbornosti vůbec nemluvě!
Že bych jí měla něco přát mě ani nenapadne, je mi fuk co a kolik toho porodila.

sacounbagoun
15. 09. 2017 12:21

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.