Sobotka u soudu: Za OKD nemůžu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Sobotka u soudu: Za OKD nemůžu!

Kauza podivného prodeje uhelné firmy OKD se za premiérem Bohuslavem Sobotkou (45, ČSSD) táhne už několik let. Byl totiž ministrem financí v době, kdy došlo k údajně nevýhodnému prodeji do soukromých rukou, odkud se postupně firma dostala k miliardáři Zdeňku Bakalovi (56). 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hejhej
02. 09. 2017 18:36

Sobotka nemůže za nic- to se dalo čekat, že má máslo na lebce. . Možná, že napadne p. Babiše, že může za podhodnocený prodej OKD a jejich bytů.Je to slizoun, podrazák, který ještě nepracoval, stejně jako M. Benda. Bylo by zajímavé vidět výpisy z účtů od doby, co je v politice a nejen od Sobotky, ale všech politických dinosaurů.

lalia
02. 09. 2017 14:12

Bello chválím,napsal jste to pravdivě,chtěla jsem to také tak nějak napsat.Jste jeden z rozumných lidí,ale těch řvounů s prázdnou hlavou je bohužel víc.

-bello-
02. 09. 2017 12:43

Jo, je jednoduchý nadávat na Sobotku.
Pokud vím, je to právník, není blbej a privatizaci s naprostou ztrátou národního majetku tady nezačal on !!!
Fakt mi vadí, že si tady někdo kvůli sympatiím k estébákovi Burešovi chladí žáhu na Sobotkovi a bere to přes nechutnýho Bakalu!!!
Parlamentní listy vůbec nemusím, ale ten souhrn je přesnej.A jen idiot řve pryč se Sobotkou a přitom je línej se na to podívat i z té druhé strany a v celku, tedy nkoli jen z pohledu Zemanovy napřažené hole
http­://www­.par­lamen­tnilis­ty.cz­/poli­tika/­poli­tici-volicum/Premier-Sobotka-O-privatizaci-OKD-rozhodl-29-12-1990-tehdejsi-ministr-Vladimir-Dlouhy-442814

mirkazam
02. 09. 2017 13:33

Zatím jsem neměla tu čest,aby někdo,komu je dávána vina za jakýkoliv prohřešek prohlásil,že se cítí vinným..Snad se nedomníváte,že si Sobotka začne sypat popel na hlavu ?? Heslo dne,,já nic,já muzikant...pardón premiér.... "

amplituda
02. 09. 2017 12:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.