Byt Foglara po 17 letech vydal tajemství! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Byt Foglara po 17 letech vydal tajemství!

Ustlaná postel, župan pověšený na háčku, obleky ve skříni, konvice na sporáku... Byt legendárního Jestřába, spisovatele a vůdce skautského oddílu Jaroslava Foglara (†91) vypadá úplně stejně, jako když ho před svou smrtí v lednu 1999 opustil. Vše pokryla jen vrstva prachu a bíle vymalované stěny ztmavly.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
02. 09. 2017 11:55

Dočetla jsem jen kousek článku." Polistyren " je blbě, autor nemusí vědět nic o polymerizaci, ale snad aspoň předponu poly- by mohl znát!
Co míní zástupce za Nadaci Foglara rezidencemi ?Z jednoho bytu chce nasekat několik rezidencí? Nebo chce koupit celý barák od obce a nájemníky pak Nadace vystěhuje , tak jak to dělají italské realitky? Skoro všechny byty jsou v této městské části privatizované! Není uvedeno, o který dům jde a nemá cenu pátrat.Tohle mě nebaví ! Kromě toho knihy po 1989, které začaly vycházet jsem četla od každé kousek a nebavily mě taky.

vitekmilan@...
06. 09. 2017 15:01

Dobrý den, jednou z variant využívání bytu je jeho využití pro umělecké rezidence. Tedy byt dlouhodobě nabídnout umělcům z celého světa, kteří by v bytě pracovali na svých projektech a rozvíjeli odkaz Jaroslava Foglara. Nejedná se rozhodně o přestavbu, ani nákup ostatních bytů. Jak se píše v článku, o využití bytu bude rozhodovat správní rada nadace. Přejeme pěkný den Skautská nadace Jaroslava Foglara

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.